زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در حل یک مشکل
۱-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #1
راهنمایی در حل یک مشکل
joomla 3.0
با سلام بنده تازه به سراغ cms جوملا آمدم و با یک مشکل مواجه هستم نسخه که بنده دانلود کردم
Joomla_Persian_3.0.3-Stable-Full_Package است ولی در در پنل مدیریتی نسخه 3.1.1(Joomla_3.1.1-Stable-Update_Package) منتشر شده بنده بعد از نصب نسخه 3.0 با ایمیلی از سمت هاستینگ خود مواجه شدم که به نسخه 3.1.1 آپگرید
کنم اما مشکل از اینجا شروع میشود در حالت 3.0 مشکلی نیست اما با اکسترکت کردن بسته 3.1.1 در هاست دیگه سایت کار نمیکند و با پیغام زیر در صفحه اول مواجه میشوم در ضمن اینکه بعد از نصب نسخه آپدیت تمامی فایلهای web config و robots و همین طور htaccess. را اصلاح و در فایل htaccess. عمل ریدایکت کردن دامنه های سایتم را انجام داده ام.لازم به ذکر است که آدرس ورود به پنل مشکل ندارد.میتوانم وارد کنترل پنل مدیریتی بشوم
این هم پیغام خطا که در صفحه اول به نمایش در میاید
0 SQL=SELECT `m`.`tag_id`,`t`.* FROM `odbny_contentitem_tag_map` AS m INNER JOIN `odbny_tags` AS t ON `m`.`tag_id` = `t`.`idWHERE `m`.`type_alias` = 'com_content.article' AND `m`.`content_item_id` = 10 AND `t`.`published` = AND t.access IN (1,1,5
امضاء saeb-k
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #2
راهنمایی در حل یک مشکل
معمولا هاستینگ ربطی به اینکار نداره و پیامی برای آپگرید سیستم نمیفرسته و نمایش نسخه های آپدیت در خود پنل جوملا هست که اونم اختیاریه و دلیلی برای اینکه حتما آپدیت کنید نیست

اگر تازه اقدام به نصب کردید ومحتوای خاصی هنوز ثبت نکردید و میخاید نسخه جدید رو داشته باشید تمامی بسته نصبی قبل رو از روت هاست پاک کنید و بسته کامل 3.1.1 جوملا رو دانلود و از ابتدا مراحل نصب رو انجام بدید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد فارسی ساز جوملا رو نصب کنید
قبل از اون اگر فایلی رو ویرایش کردید و کدهایی در اون قرار دادید که نیاز دارید مثل فایل htaccess
این فایل رو یک نسخه کپی تهیه کنید و بعد از نصب در روت هاست آپلود کنید

در صورتیکه مطالبی در سایت قرار دادید و محتوای سایت رو میخاید حفظ بشه بسته نصبی 3.1.1 رو دانلود ودر روت سایت از حالت فشرده خارج کنید وپوشه instalation رو حذف کنید قبل از اون یک بکاپ فراموش نشه
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط saeb-k ، Reza Ganji
۲-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #3
راهنمایی در حل یک مشکل
در مورد htaccess که مشکلی نیست چون کلا 4 خط بیشتر اضافه نکردم اما در مورد فارسی ساز سوال هست.از طریق خود پنل آدرس اصلی نسخه موجود میباشد و من اون رو دانلود کرده ام حال اگر اقدام به نصب کنم که فارسی ندارد سوال بنده آیا در همین انجمن فارسی ساز این نگارش موجود است .همچنین اینکه در نسخه فول پکیج که منتشر شده چه امکاناتی هست.و سوال دیگر این بسته آپدیت کامل هست یا قسمتهای ضروری انتشار یافته (با توجه در حجم دو نسخه این سوال پرسیده شده)
در ضمن بعد از اکسترکت کردن همون نسخه با پیغام نامبرده روبرو میشم و دیگه سایت به نمایش در نمیاد
امضاء saeb-k
۲-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #4
راهنمایی در حل یک مشکل
اون آدرسی که خدمتتون دادم بسته فول و کامل جوملاست نه نسخه آپدیت

اگر نسخه جدید با تمام امکانات رو لازم دارید از نسخه فول استفاده کنید فارسی ساز برای 3.1.1 ندیدم برای 3.0.3 فارسی ساز هست
ولی فایلهای زبان زیادی اضافه نشده جز کمپوننت تگ و چند قسمت دیگه تغییرات زیادی در ترجمه ها صورت نگرفته از فارسی ساز نسخه قبل میتونید استفاده کنید تا زمانیکه بسته بروز رسانی فارسی ساز برای 3.1.1 منتشر بشه

اگر هم میخاید کامل فارسی باشه از همون نسخه نصبی stable 3.0.3 فارسی استفاده کنید فارسی ساز هم به طور پیش فرض روش هست
امضاء sasanu

سپاس شده توسط saeb-k ، Reza Ganji ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان