زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل باقالب quantiv
۳-۳-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #1
مشکل باقالب quantiv
با سلام.مشکلم با قالبquantiveجوملا هست.این قالب رو نصب کردم.اما تو بخش مدیریت قالب که وارد
میشم،صفحه تنظیماتش بهم میخوره و این مشکلو فقط با زیان فارسی داره.درصورتی که قالب rtlروساپورت میکنه و زمانی که زبان سایت انگلیسی هست صفحه تنظیمات درست کار میکنه. فریم ورک وکامپوننتqantry
رو هم نصب کردم.از چندتا از دوستان پرسیدم و جواب هایی که دادن:
1-ایراد مرورگر...>>چک کردم مشکل از اون نیست
2-فارسی سازی قالب...>>قالب rtlروساپورت میکنه
3-فریم ورک قالب فارسی بشه...>>اما چه جوری؟
4-ویرایش سورس اصلی خود قالب و هماهنگ سازی اون با حالت قالب مدیریت هست که کمی آشنائی هم با php و هم با html نیاز داره.مشکلاتی که جوملا داره یکیش همین هست.....>>چه جوری؟
5-زمانی که نیاز به تنظیمات داری زبان مدیریت رو روی انگلیسی بزار!!...>>نمیشه!کاربر سایت من نیستم و
الزاما باید مدیریت فارسی باشه و کاربر بتونه هروقت خواست خودش تنظیمات قالب رو عوض کنه و الزاما هم باید
از همین قالب استفاده کنم!!!

چندتا عکس هم از بخش مدیریت قالب مربوطه که بهم ریخته شده میزارم،ببینید.ضمن اینکه یک قالب دیگه هم که از کامپوننت gantryاستفاده میکنه نصب کردم،اونم دقیقا همین مشکلو داشت!
کسی هست بتونه کمک کنه و بگه باید چیکار کنم؟

فایل‌(های) پیوست شده
New Folder.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2
اندازه 79.83 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۳-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل باقالب quantiv
با اينكه اين قالب RTL ساپورت است ولي زبان و نحوه نمايش مديريت قالب به انگليسي است و در هنگامي كه زبان مديريت فارسي است اين مشكل پيش مياد.
شما اگر ميخواهيد از اين قالب استفاده كنيد زبان مديريت را انگليسي گنيد و بعد از تنظيمات پارسي كنيد.
يا بايد اين قسمت براي فارسي بهينه شود و يا همينطور كه خودتون هم ميدونيد استفاده كنيد و اگر براي مشتري نباشه مشكل حادي نيست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۴-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ صبح
ارسال: #3
متاسفانه برای مشتری هست!برای همین اینقدر موضوع حیاتی شده برام!
برای چیزی که گفتین "يا بايد اين قسمت براي فارسي بهينه شود "
چه جوری اینکارو انجام بدم؟میشه راهنماییم کنین؟اگه امکان داشت قالب رو عوض میکردم.متاسفانه نمیشه.وباید یه جوری مشکلو حل کنم!
۴-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #4
اين كار بايد توسط كسي كه سي اس اس و طراحي قالب بلد است انجام شود.در ضمن اين قالب صد در صد اينترنت اكسپلورر را ساپورت نميكند و ميتوانيد به اين بهانه قالب را تغيير دهيد.توضيحات قالب را ميتوانيد در لينك زير مطالعه كنيد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل از استفاده از قالب و افزونه ها اين موارد را مد نظر داشته باشيد تا به مشكل نخوريد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۵-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ صبح
ارسال: #5
مرسی.فقط یه سوال دیگه.میشه بگین کد های مربوط به قسمت مدیریتش کجاست؟کدوم کدهاباید درست بشه؟یه چیزایی از سی اس اسو اینا میدونم.یکی دوتا قالب رو هم rtlکردم.البته اگه منظورتون همین باشه.
ویه چیز دیگه اینکه این قالب اینجوریه،قالب های دیگه این تیم هم همین مشکلو تو قسمت مدیریت دارن!یعنی اونا هم بخش مدیریتشون فارسی نیست؟پس ربطی به اون کامپوننت(gantry) نداره؟
۵-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #6
قالب هاي كمي قديمي تر اين مشكل را ندارند و من قالب RT Affinity v1.5.14 را تست كردم و از اين فريم ورك استفاده نميكند و اين مشكل را ندارد!

اگر هم بخواهيد ويرايش كنيد در فايل هاي سي اس اس قالب ميتونيد فايل سي اس اس مربوط به مديريت قالب را ويرايش كنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان