زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ایجاد صفحه انتخاب زبان در جوملا
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #1
نحوه ایجاد صفحه انتخاب زبان در جوملا
سلام - کسی میتونه بگه چه طوری میتونیم قبل از صفحه ایندکس جوملا یه صفحه دلخواه بیارم که از کاربر بخواهد زبان مورد نظرشون رو اجرا کنه .
در ضمن من قبلا یه صفحه اچ تی ام ال دستی می ساختم و تو هاست آپلود میکردم ولی می خواهم ببینم راه دیگه ای هم داره . یعنی خود جوملا این قابلیت رو داره ؟
ممنون Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: نحوه ایجاد صفحه انتخاب زبان در جوملا
بله میشه با خود جوملا این کار رو کرد
ولی همون لینک دادن میشه
به نظر من همون ایندکس html خیلی کاربردی تره
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط I.from_iran ، mehdi_qvc ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei
۱-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #3
سلام
برای دو زبانه کردن سایت تو لوکال تمرین می کنم داخل پوشه www/joomla/ دو پوشه دیگر ساختم در یکی جوملای عربی و دیگری فارسی را نصب کردم که آدرس شده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال در کنار دو پوشه عربی و فارسی فایل html می خواهم درست کنم ولی در قسمت لینک زبان نمی دانم چه جوری بنویسم که ارور ندهد لطفا رهنمای ام کنید ولو مختصر در ضمن ایا صفحه اول را در فتوشاپ تکه تکه کنم و به صورت html ذخیره کنم یا یک دست هم کافی است؟
۱-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ صبح
ارسال: #4
به صورت معمول شما کافیست آدرس فولدر جوملا رو لینک کنید فقط نکته ای که هست وقتی از روی لوکال به هاست انتقال دادید باید دامین رو هم تغییر بدید
برای سوال دوم هم که باید حتما HTML باشه دیگه منظورتون رو از یک دست متوجه نمیشم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۴-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #5
سلام پیام جان
در باره دو زبانه کردن هم جستجو کردم و هم نمونه های کاری زیادی را دیدم.
چون زبان فارسی سایتم فعال است به این صورت عمل کردم در داخل پوشه اصلی در هاست یک پوشه ساختم بنام پوشه عربی و داخل آن پوشه نسخه عربی را اکستراک و نصب کردم و همان آدرس را در یکی از موقعیت ها لینک کردم به صورت زیر شده :

وقت کلیک می کنم جداگانه باز میشه زبان عربی است و یک قالب دیگه نصب کردم در واقع صفحه ای اینترو ندارم.
سوالم این است که عیب این روش را بگید و اینکه آیا اینگونه باعث کند شدن و لود شدن میشه یانه چون سایت تو سایت شده در واقع. از جومفیش استفاده کنم چطور است بعضی میگه جومفیش سی پی یوی سرور را زیاد به کار می اندازه امکان لغو یک طرفه از طرف سرور دهنده وجود دارد؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان