زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضرروری---Fatal error
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #1
ضرروری---Fatal error
سلام
برای سایتم افزونه ی BT login نصب کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما وقتی ثبت نام میکنم ارور میده

پس از ثبت نام و دریافت پست الکترونیک حاوی نشانی فعال سازی و اشاره بر روی" فعال نمودم نام همراهی خود" این پیغام خطا کلی ( Fatal error )
Fatal error: Class 'ContentHelperRoute' not found in /home3/gtsir/public_html/modules/mod_archive/helper.php on line 58
ارسال میشه
و سپس و پس از قعال سازی و ورود موفق بر روی گزینه :مشخصات شما کلیک کردم و دوباره همان پیغام نمایش داده شد
همچنین بعد از اینکه بر روی دکمه خروج کلیک کردم تا از قسمت کاربری بیرون بیام پیغام زیر نمایش داده شد
"درخواست ارسالی اخیر غیرمجاز است چونکه token امنیتی غیرمعتبر است.لطفا این صفحه را مجددا بارگذاری نمایید."

برای رفع این مشکل په کاری باید انجام بدم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

با تشکر از زحمات شما
امضاء natanaeil
در بی کرانه ي زندگی دو چیز است که افسونم میکند. آبی آسمان که می بینم و می دانم که نیست و خدا که نمی بینم و می دانم که هست...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #2
ضرروری---Fatal error
درود بر شما
دوست عزیز به مظر میرسه اون ماژول به درستی ترجمه نشده چون در فایل زبانش مشکل دیده میشه
شما از یه لاگین دیگه استفاده کنید ببینید همین ارور رو می دهد یا خیر
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط natanaeil
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #3
ضرروری---Fatal error
از لاگین های دیگه که استفاده میکنم یا از نام کاربری ایراد میگیرند یا اینکه gmail رو قبول نمیکنن
میشه لطفا شما یه لاگین بهم پیشنهاد کنید که این مشکلات رو نداشته باشند؟؟؟
امضاء natanaeil
در بی کرانه ي زندگی دو چیز است که افسونم میکند. آبی آسمان که می بینم و می دانم که نیست و خدا که نمی بینم و می دانم که هست...
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان