زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت موقعیت جدید
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #1
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام به همه دوستان گرامی
به درخواست یکی از دوستان آموزش ایجاد موقعیت جدید رو به صورت PDF در آوردم و اینجا قرار میدم
امیدوارم که کمبودی نداشته باشه ولی اگر هم داشت بگید تا تکمیلش کنم

فایل‌(های) پیوست شده
Add-New-Position.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 3297
اندازه 92.78 کیلوبایت

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط persians ، Reza Ganji ، mking ، Niki69 ، madadii ، vahid.exe ، salar14 ، شاهین سمیع عادل ، m0stafa ، kargah ، Mojtaba Pordel ، combile ، mahdi25web ، saeidfar ، صدرا حسابی ، btheme ، NASIMI ، mal2moh ، rezaetemadi ، data2010 ، محمدرضا بهارلو ، insurer ، 55ali ، sattar6570 ، qomgraphic ، sadegh ، khoozestan ، mandoor ، msn0098 ، Zhyar ، rehanatish ، mina123 ، mehran2020 ، جلال ، irsa ، vahid62 ، am_71 ، hosein135 ، milad0098 ، nole ، v9d3 ، kharazmi
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۸-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ صبح
ارسال: #31
RE: آموزش ساخت موقعیت جدید
بله در نت سایت های زیادی هستند که هاست رایگان میدهند و سایت های فارسی بسیاری نیز در این مورد هستند.
کافیست جستجو کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط filip-m
۲۸-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #32
سلام
آموزش رو دیدم و ممنون
اما مسئله ای که هست اینکه ارتباط مستقیمی بین ایجاد موقعیت و سی اس اس هست
اینکه مثلا بخوایم موقعیتمون دارای رنگ و بکگراند و... باشه
اگه موحبت کنین اونهم بگین ممنونیم
۲۹-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #33
شما وقتی موقعیت رو ساختید میتونید در فایل سی اس اس برای اون استایل تعریف کنید.
مثلا دایوی که با نام user1 ایجاد کردید رو میتونید به روش زیر براش استایل تعریف کنید :
حتما قبلا از نام موقعیت در سی اس اس علامت # فراموش نشود !

#user{
    background-image:url(../images/145TheLionKing.jpg);
    background-position:top left;
    background-repeat:repeat-x;

}
در کدبالا ما گفتیم موقعیت مورد نظر که به نام یوزر است دارای یک تصویر برای بکگراند باشد و لینک دادیم و موقعیتش هم بالا سمت چپ باشد و در عرض تکرار شود.
حالا بسته به نوع موقعیت شما میتونید هر استایل دیگری را اضافه کنید.
مثلا اگر در این موقعیت بخواهیم متن نمایش داده شود میتوانیم استایل های زیر را اضافه کنیم.
#user{
    font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif;
    color:#000;
    font-size:12px;
    font-weight:bold;

}

البته این نوع استایل خیلی ساده و است و شاید شما مجبور باشید تگ های بیشتری استفاده کنید ولی بهترین برنامه برای استفاده دریم ویوور است که کار شما را بسیار راحت میکند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، filip-m ، صدرا حسابی
۲۹-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #34
:ose:RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose
امضاء filip-m
خدایا من فقط تو را دارم...
۲۹-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #35
جناب گنجی عزیز
سپاس فراوان از رحمتی که شما و دوستان کشیدید
بسیار عالی است
اگر ممکن است مبحثی را در خصوص سی اس اس که اگر در قالب آموزش باشد را راه اندازی تا بتوانیم بر روی زیبایی کار کرده و وارد مباحث سی اس اس شویم
با زهم کمال امتنان رادارم
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #36
سلام
اقا من میخوام یه تب ایجاد کنم درست زیر هدرم و به عرض همون هدرم...

اما قالبم حالت شرطی داره موقعیت هاش یعنی الان من نیوز فلش رو غیر فعال میکنم هدرم هم غیر فعال میشه و نشون داده نمیشه!

حالا چه کدی باید وارد index.php کنم؟
ببینید میخوام جوری موقعیت اضافه کنم که شرطی نباشه و داخل مدیریت ماژول ها رفتم واسه انتخاب موقعیت توی اون لیست اسمش اومده باشه که راحت یه ماژول تب بزارم اونجا
خواهشا راهنمایی و اماتوری واضح بدید الان چند ماهی میشه اموزش ها رو همه رومیخونم ولی اصلا موفق نمیشم!

موقعیت جدید میسازم ولی اسمش توی لیست انتخاب موقعیتهای ماژولهام نمیاد
ممنونJoomla 1.5
امضاء leksoz
سایتهای بنده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ صبح
ارسال: #37
ایجاد موقعیت با قابلیت فرا خوانی چه کدی باید واردکنم؟
امضاء leksoz
سایتهای بنده:

۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #38
با سلام خدمت دوستان و تشکر از زحمات شما.
من می خوام در صفحه ی اصلی سایتم چند موقعیت ایجاد کنم..آخه خیلی ساده وشبیه وبلاگه.منظورم اینه که چطوری می تونم صفحه ی اصلی سایتم رو عریض تر کرده و به چندین بخش مختلف تقسیم کنم تا زیباتر دیده بشه و بتونم مطالب زیادی رو در صفحه اصلی به نمایش بگذارم.
این موقعیت سایت منه:

خیلی ممنون می شم اگه جواب بدید.
با تشکر دوباره
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #39
دوست عزیز
ابتدا اینکه سایت دمو ای که قرار دادید بالا نمیاد.
و دیگر اینکه برای اضافه کردن بیش از 1 موقعیت در سایت بهتر است قالب دیگری انتخاب کنید هم دردسر نمیشه هم وقتتون تلف نمیشه برای تنظیم حالا اگر قالبی که دوست ندارید با قالب دیگر عوض کنید از ابتدا آموزش را بخوانید و شروع کنید اگر مشکلی داشتید در یک تاپیک جدا و عنوان مناسب بیان کنید تا دوستان کمک کنند.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ صبح
ارسال: #40
(۳۱-۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه سوالتونو باز تر کنید ممنون میشم
برای تغییرات کل قالب یا فقط موقعیت جدید ؟

سلام دوست عزیز

من قالب tigon.ir طراحی و فارسی سازی کردم.
طبق تصویر اولیه طرح کارفرما در انتهای منو باید ماژول جستجو قرار بگیرد. من درخواست کمک کردم.
لطفا کمکم کنید.

موضوع درخواست:
افزودن ماژول جستجو در کنار منو ها - خیلی مهم و استراری
لینک صفحه:
امضاء sesharifian

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان