زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغیر فوتر
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #1
Wink تغیر فوتر
سلام خسته نباشید راستش قبلا عوض کردم ولی نمیدونم چرا نمیتونم پیداش کنم تا عوض کنمش.کمک کنید؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورماین جملس:

ساخته شده توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ترجمه شده توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمد آهنگی
سلاااااام.103سلام به جوملایی های عزیز .برای یادگیری آمده ام.
در حال ساخت سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۳-۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #11
RE: تغیر فوتر
براي ساخت بسته نصبي بعد از گرفتن بك اپ فايل را با همان فرمت دانلود كنيد و سپس برروي سيستم توسط نرم افزار همين سازنده كه مخصوص باز كردن فايل هاي با فرمت jpa است اكستركت كنيد و سپس با فرمت زيپ فشرده كنيد!
براي دانلود تمامي افزونه هاي اين سايت در انجمن سرچ كنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمد آهنگی ، شاهین سمیع عادل
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #12
ممنون امتحان میکنم ببینم چی میشه .من بدون مشکل این افزونه رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا با فرمت zipقبول نمیکنه
امضاء محمد آهنگی
سلاااااام.103سلام به جوملایی های عزیز .برای یادگیری آمده ام.
در حال ساخت سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #13
ببخشید که اسپم می کنم :
دوست عزیز همانطوری که آقای گنجی گفتند با نر افزار فوق می توانید آن را به فرمت زیپ تبدیل کرده و استفاده کنید . در ضمن فکر کنم این موضوع قبلا در انجمن بحث شده و حتی نرم افزار فوق را خود من برای دانلود قرار دادم .
لطفا قبل از ایجاد پست جدید در انجمن سرچ کنید .

اینجا را نگاه کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همینطور :

امضاء madadii
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمد آهنگی ، شاهین سمیع عادل ، programer
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #14
من برای راحتی همه دوستان یه پیشنهاد دارم امیدارم دوستان ناراحت نشوند کاربران عزیز برای ویرایش شما می توانید تمامی فایلها را در نرم افزار NP++ باز و مطلب خود را find کنید بعد از پیدا کردن مطلب جدید را می توانید replace کنید به همین راحتی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان