زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه تبادل پیام (UddeIm) - آخرین نسخه - پارسی
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #1
افزونه تبادل پیام (UddeIm) - آخرین نسخه - پارسی
سلام
در این پست می خوام یکی از بهترین افزونه های تبادل پیام (سرویس ایمیل) برای جوملا رو معرفی کنم.
افزونه UddeIm یک افزونه ارزشمند تبادل پیامه که دقیقا شبیه سرویس ایمیل کار میکنه (Inbox, outbox, Compose, Archive, etc). این افزونه تشکیل شده از یک کامپوننت و چندین ماژول و پلاگین.

نکاتی در مورد ترجمه:
نسخه های قدیمی رو یادم نیست کی ترجمه کرده بوده، اما نسخه 2.0 رو من خیلی وقت پیش، از اول ترجمه کردم و در انجمن جومفا ارایه کردم. بعد یکی از کاربران ازم خواست تا فایل های زبان ترجمه شده رو در اختیارش بذارم تا با ارایه اون فایل ها به سایت سازنده، پلاگین پرمیوم افزونه رو که تجاریه بگیره. من هم این کار رو کردم. اما الان متاسفانه تو سایت سازنده افزونه، ترجمه این کامپوننت به نام اون آقا ثبت شده!
بگذریم.
آخرین نسخه افزونه رو دانلود کردم و ترجمشو تکمیل کردم. به علاوه این که ماژول ها و پلاگین ها هم کاملا پارسی شده (تو نسخه ی قبلی، فقط کامپوننت رو پارسی کرده بودم). کار ترجمه بسیار زمان بر بوده، چون فایل زبان متشکل از حدود 1150 خطه و هر خط از عبارات و جملات خیلی طولانی تشکیل شده. اگه نگاهی به قسمت مدیریت افزونه بندازین، می بینین که چه کار طاقت فرسایی بوده ترجمه اون همه توضیحات گزینه های مختلف افزونه. تو نسخه های قدیمی، بخش مدیریت (یعنی حدود 90% افزونه) اصلا ترجمه نشده بوده. برای همین من از اول ترجمش کردم. در ضمن این سیستم ایمیل دارای 8 قالب مختلفه (غیر از قالب پیش فرض) که همگی رو بهینه کردم. انصافا قالب های قشنگی داره.

محتوای افزونه:

1) کامپوننت UddeIm: سیستم تبادل پیام جامع و کامل که به تنهایی و بدون ماژول ها و پلاگین ها، کامله و به خوبی کار میکنه.
2) ماژول نمایش پیغام های جدید در کادر شناور (وقتی پیغام جدیدی برسه، یه کادر شناور ظاهر میشه و کاربر رو آگاه می کنه)
3) ماژول نمایش بخش های اصلی کامپوننت (صندوق ورودی و خروجی، آرشیو، ارسال پیام و ...) در یک فهرست
4) ماژول نمایش آمار سیستم تبادل پیام
5) پلاگین جستجو (امکان جستجو در میان پیام ها رو از طریق جستجوی خود جوملا فراهم میکنه)
6) پلاگین لینک به کامپوننت در مطالب: این یکی خیلی جالبه. نویسنده هر مطلب می تونه با استفاده از این پلاگین در انتهای مطلبی که می نویسه، لینکی ایجاد کنه تا کاربر از طریق اون لینک بتونه برای نویسنده مطلب، پیام بفرسته.

سعی کردم تا اونجایی که ممکنه استایل های افزونه رو بهینه کنم. حتی استایل بخش مدیریت هم به صورت کاملا rtl دراومده. همچنین تموم سعیم رو کردم تا بهترین ترجمه رو ارایه بدم (حتی بخش راهنمای افزونه هم ترجمه شده). به هر حال امیدوارم مورد پسند واقع بشه.

در ضمن یه فایل pdf هم هست که شامل پرسش و پاسخ ها در مورد این افزونه است که خودش یجور راهنمای خیلی کامله. هرجا مشکل داشتین میتونین به اون فایل مراجعه کنین.

لینک های مرتبط:

سایت سازنده افزونه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود نسخه اصلی (پارسی هست، اما کامل نیست):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود قالب ها به همراه اسکرین شات های قالب ها (نسخه اصلی قالب ها؛ بهینه نشده):

طریقه نصب:
ابتدا کامپوننت و سپس ماژول ها و پلاگین ها رو نصب کنین. بعد هم فایل حاوی قالب ها رو در پوشه templates واقع در :
your_domain\components\com_uddeim\templates
اکسترکت کنین. بعد میتونین از تنظیمات کامپوننت، قالب مورد نظر رو انتخاب کنین.

این افزونه فوق العاده خدمت شما دوستان عزیز:

فایل‌(های) پیوست شده
com_uddeim_2.3_(fa).zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 497
اندازه 2 مگابایت

modules_&_plugins_Unzip_First.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 294
اندازه 36.01 کیلوبایت

uddeim_templates_2.3.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 346
اندازه 1.82 مگابایت

FAQ.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 275
اندازه 1.6 مگابایت

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، tarantino ، شاهین سمیع عادل ، madadii ، mking ، ehsan3000 ، tanha_to0 ، وحید سیدی ، folani ، debugger ، pro-boys ، محمدرضا بهارلو ، MARKO ، صدرا حسابی ، ابوالفضل حیدری ، btheme ، smnavvab ، zaban26 ، mal2moh ، msa407 ، azari59
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #2
RE: افزونه تبادل پیام (UddeIm) - آخرین نسخه - پارسی
قبلا نسخه فارسي اين كامپوننت رو ديده بودم ، كامپوننت جالبيه

مرسي
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

۲۶-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #3
ممنون
اگه امکان داره برای جوملا 2.5 هم قرار بدین
ممنون
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۲۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #4
سلام
آخرين نسخه رو از سايت سازنده دانلود كنين. زبان پارسي رو هم داره

امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی ، محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۲۳-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #5
سلام جناب پردل.واقعا دستتون درد نکنه ، افزونه های به درد بخوری رو ترجمه کردین و در اختیار کاربران جوملا قرار دادین.
بنده این کامپوننت رو نصب کردم ولی متاسفانه امکان پیوست فایل براش فعال نمیشه و نصب (Premium plugin) رو میخواد.ممنون میشم اگه کمکم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #6
سلام
پلاگين پرميوم تجاريه عزيز
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۳-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #7
خوب چطور میتونم تهیه اش کنم؟نسخه ی فارسیش جایی هست که بخوایم بخریم؟
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #8
نسخه فارسي چي عزيز؟
پلاگين پرميوم شامل چندتا فايله كه بايد در محل نصب افزونه UddeIM كپي بشه. نيازي به ترجمه نداره.
از سايت سازنده ميتونين تهيه كنين

امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #9
جناب پردل بنده امکان خرید از سایت خارجی رو ندارم.از سایت های ایرانی سایتی هست که بتونم (با سیستم شتاب) خریداری کنم؟
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #10
درود
اگر راهی پیدا نکردی اطلاع بده تا از طریق یکی از دوستان براتون خریداری کنم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mking ، azari59
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان