زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كوننا 1.6.4 - فايل زبان فارسي
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #1
كوننا 1.6.4 - فايل زبان فارسي
فايل زبان فارسي انجمن ساز كوننا جديدترين نسخه 1.6.4 ، قسمت كاربري

انشالله به زودي قسمت مديريت رو هم ترجمه ميكنم ...

فقط از دوستان خواهش ميكنم ترجمه رو چك كنند و هرجا مشكلي يا عيب در ترجمه و يا هرچيزي ديدند اعلام كنند كه ترجمه بهتري داشته باشيم

با تشكر پوردريائي

فایل‌(های) پیوست شده
fa-IR.com_kunena-site.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 18
اندازه 20.96 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۷-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ صبح
ارسال: #11
RE: كوننا 1.6.4 - فايل زبان فارسي
اگر فايل رو درست نصب كرده باشيد الان بايد تمام قسمت كاربري كيوننا فارسي شده باشه ! البته اگر جوملاي فارسي استفاده ميكنيد

فايل زبان فارسي رو هم مثل بقيه افزونه ها نصب كنيد
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل
۷-۳-۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #12
سلام دوباره خدمت دوستان یه سوال: کیونا ادیتور هم داره مثل درج متن ، عکس،... من امتحانی اومدم یه متنی ارسال کنم ادیتور متنی به چشمم نخورد
امضاء سجاد ابراهیمی

۷-۳-۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #13
البته كه اديتور داره ، يه اديتور شبيه هميني كه اينجا ميبينيد بر پايه wysiwyg

what you see is what you get
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل
۷-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #14
برادر جان ایا در حال ترجمه قسمت مدیریت انجمن کیونا هستی؟من خیلی بی صبرانه منتظر نسخه یکامل فارسی این انجمن هستم اگر در کار ترجمه این کامپوننت نیاز به کمک داری فایل هایی که نیاز به ترجمه دارند را در اختیار من قرار بده تا بتونیم این افزونه رو هر چه سریع تر به پایان برسونی و اگر هم مراحل پایانی ترجمه رو داری سپری می کنی اطلاع بده تا چند مدت دیگه کارش تموم می شه چون بی صبرانه می خوام این افزونه رو راه اندازی کنم راستی ترجمه قسمت کاربری این افزونه واقعا عالی بود جا داره یه خسته نباشی و خدا قوت از ته قلب به شما گفته بشه
خیلی کارت درسته
امضاء سجاد ابراهیمی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل
۷-۳-۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #15
سلام
دوست عزيز من روي قسمت مديريتش كار نميكنم ، داشتم كار ميكردم و يسري از فايلهاش رو هم ترجمه كردم ولي ديدم كه يه تيم ديگه قسمت مديريتش رو ترجمه كردند و درحال ترجمه كاربري بودند كه اين قسمت رو بهشون دادم ، يعني نصف كار من شد با نصف كار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، تا چند روز ديگه هم نسخه كاملش توي دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منتشر ميشه ، البته تا جايي كه به من گفتند
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، shahryar warez
۹-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #16
تشکر از آقای

بله این نسخه کامل فارسی شده و به امیر عزیز داده شده و ایشون قول دادند تا چند روز دیگر در روز و موقعیت خوبی منتشر می کنند کامل تمام شده و rtl نیز شده و به
مدیریت کیونا نیز ایمیل شده و در بسته نیز تمام بخش هایی که درست شده و به دست چه نفراتی نوشته شده از جمله بخش کاربری که
[/b]
و بخش ادمینش که خودما این کارو کردیم

انشاالله به زودی در جومینا منتشر می شود

پیروز باشید شهریار جون
[/b]Rose
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۳-۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #17
در سایت رسمی کیونا ثبت شد
کنید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei
۲۱-۳-۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ صبح
ارسال: #18
آخرين بروز رساني زبان فارسي هم توسط سايت CMSFarsi انجام شد كه واقعا صد در صد فارسي شده است !

به اين گروه تبريك ميگم .

البته همچنان مشكل در تاريخ و زمان فارسي ( در هردو انتشار كيونناي فارسي ) وجود داره كه پچ هم براي اين مشكل نوشته شد و تاريخ شمسي نيز اضافه گرديد .

لينك دانلود : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، akbaronline
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان