زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۲۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال كردن curl در زمپ؟
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ صبح
ارسال: #1
فعال كردن curl در زمپ؟
با سلام و خسته نباشيد به همه ي دوستان از اين كه مدتي به دليل يه مشكل كوچك نتونستم در خدمتتون باشم عذر ميخوام.سوالم اينه كه من از زمپ 1.7 استفاده مي كنم و ازش راضيم چجوري curlش رو فعال كنم كه در phpinfo بياد من اپن كارت 1.5.5.1 فارسي رو از سايتش دانلود كردم مي خوام نصب كنم مرحله دوم خطا ميده عكسشم پيوست كردم يه راه حلي گفتن دوستان اونم آزمايش كردم جواب نداد در فايل php.ini خطش رو فعال كردم (سمي كولن رو از اولش برداشتم) ولي درست نشد همه جا هم اينو نوشته بودن لطفا كمك كنيد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ صبح
ارسال: #2
فعال كردن curl در زمپ؟
دوست گلم فکر میکنم از ومپ 2 استفاده کنید بهتر باشه
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط bbyk ، Reza Ganji
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ صبح
ارسال: #3
فعال كردن curl در زمپ؟
جناب حمزه زاده ممنون كه جواب دادين منتها قلا يكي دو نسخه از ومپ و زمپ رو امتحان كردم هر كدوم يه جايي به مشكل برخوردن اين نسخه 1.7 خوب از امتحان در اومده نميخوام ديگه ريسك كنم ضمنا بگم كه قبلا نسخه اپن كارت 1.4.9.6 فارسي استفاده كردم كه تو نصبش هيچ مشكلي نداشت منتها بعضي جاهاش فارسي درست كار نمي كرد خواستم با اخرين نسخه اش كار كنم اگه راه حلي برا مشكلم پيدا بشه خيلي ممنون ميشم.
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #4
فعال كردن curl در زمپ؟
من با ومپ کار میکنم، در منوی PHP زیرمنوی php extentions گزینه php_curl موجوده که میشه فعال کرد
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #5
فعال كردن curl در زمپ؟
شما فایل php.ini زمپ رو پیدا کنید و این تنظیمات رو توش سرچ کنید و on کنید.بصورت دستی هم براحتی میشه اینکار رو انجام داد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط bbyk
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #6
فعال كردن curl در زمپ؟
فعال كردم جواب نداد مجبور شدم wamp 2 رو نصب كنم تنطيم كنم روي يه پورت ديگه فروشگاه و رو اون نصب كردم.
با تشكر.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان