زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام.لطفا یکی سریعا کمکم کنه
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #1
سلام.من ماژول منوی کناری شیشه ای رو چندین بارازسایتهای مختلف دانلود کردم اما ماژول نصب میشه و میگه ماژول با موفقیت نصب شد،اما وقتی توی قسمت مدیریت ماژولها میرم اونجا نیست!ورژن جوملام 2.5 هست و روی لوکال نصبه.ورژن این ماژول هم برای همین جوملاست.توی دموش کار باهاش خیلی راحته چون فقط نصبش میکنی و بعد توی تنظیماتش میری و گزینه های منو و رنگ و بقیه رو انتخاب میکنی.نمیدونم دیگه از چیه که کار نمیکنه؟لطفا سریعا راهنماییم کنید.با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ صبح
ارسال: #11
سلام.نه مشکل این نیست.
شما روی همین ماژول کلیک کنید و توی صفحه ای که باز میشه که موقعیت نمایش این ماژول و ...توی این صفحه هست ببینید گزینه اضافه کردن آیتم منو وانتخاب رنگ براش رو بهتون نشون میده یا نه؟اینو برای من نشون نمیده.مشکلم اینجاست.
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ صبح
ارسال: #12
RE: سلام.لطفا یکی سریعا کمکم کنه
این محیط ماژول منه که نصبش کردم و با کلیک روی Level میتونم منوهامو ایجاد کنم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #13
من نصبش کردم و بدون ایراد کار کرد
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ صبح
ارسال: #14
آره.دقیقا همین جایی که شما عکسش رو گذاشتید رو میگم.برای من نشون نمیدش که منو ایجادکنم.قسمت تم پارامتر رو میگم برای من نمیاد.چندین بار نسخه های مختلف جوملا2.5 رو نصب کردم و بازم این قسمت ماژول رو نشون نداد.پلاگین ها و ماژولها رو هم غیرفعال کردم و امتحانش کردم اما بازم نشد.الان دیگه میتونم سرم رو بکوبم تو دیوار!!!
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #15
RE: سلام.لطفا یکی سریعا کمکم کنه
(۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ صبح)hami2120 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره.دقیقا همین جایی که شما عکسش رو گذاشتید رو میگم.برای من نشون نمیدش که منو ایجادکنم.قسمت تم پارامتر رو میگم برای من نمیاد.چندین بار نسخه های مختلف جوملا2.5 رو نصب کردم و بازم این قسمت ماژول رو نشون نداد.پلاگین ها و ماژولها رو هم غیرفعال کردم و امتحانش کردم اما بازم نشد.الان دیگه میتونم سرم رو بکوبم تو دیوار!!!
نمیدونم
شاید بخاطر اینه که تو لوکال هستید مشکل داره. انشالله هر وقت سایت رو آپلود کردید، اونموقع نصبش کنید و تنظمیاتشو انجام بدید.
چون اونموقع راحتتر میشه کمکتون کرد؟
یا علی
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان