زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنکردن بخش بستن موقت سایت!!
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #1
با سلام و عرض ادب و احترام

دوستان من جدیدا متوجه مشکلی در جوملای خودم شدم. جوملای من 2.5.9 هست! یه ایرادی داره که وقتی می خوام سایت رو برای تعمیرات ببندم توی قسمت پیکربندی تو گزینه سایت غیرفعال هم گزینه بله و هم گزینه خیر هر دوشون یه کار می کنند! یعنی در هر دو حالت سایت بازه و بسته نمی شه!!

با توجه به اینکه نمی تونم جوملامو عوض کنم به دلیل وجود مطالب انبوه! کسی بلده چه جوری باید اینو درستش کنیم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
امضاء mehran2020
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #2
درود - فایل کانفیگوریشن جوملا را باز کنید وبصورت دستی روی صفر یا یک قرار دهید ببینید میشه ؟
امضاء elyas2012
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #3
سلام. ممنون که پاسخ دادید

فایل Configuration.php رو باز کردم و خط آفلاین رو از 0 به 1 تغییر دادم وقتی خواستم ذخیره کنم ارور داد که پرمیشن لازم رو برای تغییر در فایل ندارید. رفتم پرمیشن رو روی 644 گذاشتم.
ایندفعه اجازه ویرایش داد ولی بازم وقتی تغییرش دادم سایت دوباره بالا میاد. یعنی هم با 0 و هم با 1 هر دو مورد سایت باز هست!!
جالب اینجاست که پرمیشن دوباره به 444 برمی گرده!!

این میتونه از کجا باشه؟

من RSFirewall دارم از اون می تونه باشه؟
امضاء mehran2020
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
بعید میدونم مشکل خاصی باشه و با ویرایش سطح دسترسی فایل کانفیگوریشن مشکل حله.
بعد شما مطمئن شوید با نام کاربری خودتون در قسمت کاربری سایت وارد نشده باشید چون مدیرکل میتونه در هر زمان وارد بشه و سایت رو باز میبینه.
اگر وارد شدید دکمه خروج رو بزنید و تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #5
آقای گنجی عزیز ممنون از محبتتون

من یه چیزی رو متوجه شدم اینجا که اتوماتیک پرمیشن فایل کانفیگ به 444 برمیگرده!!

این می تونه از چی باشه؟

من RSFirewall دارم می تونه از اون باشه؟
امضاء mehran2020
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #6
احتمال داره ولی باز هم وقتی از طریق سی پنل گزینه ویرایش رو انتخاب میکنید و فایل کانفیگوریشون رو تغییر میدید تغییرات ذخیره میشه یا خیر ؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #7
ببینید وقتی می رم دسترسی رو تغییر می دم و میرم داخل فایل کانفیگ رو تغییر می دم و سیو رو می زنم وقتی دوباره وارد سی پنل میشم دسترسی فایل دوباره خود به خود به 444 تغییر پیدا می کنه بدون اینکه من تغییرش داده باشم!!

مشکل از کجا می تونه باشه؟

ممنون از توجهتون
امضاء mehran2020
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #8
دوست عزیز مشکل از هاست هست
بنده هم پارسال از یک شرکت هاست گرفته بودم که این مشکلات رو بوجود میاورد و دلیل اون هم بخاطر کارهایی هست که انجام میدن برای امنیت سرورشون!
بهشون تیکت بزنید و اطلاع بدید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mehran2020
۲۴-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ صبح
ارسال: #9
RE: کارنکردن بخش بستن موقت سایت!!
(۳۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مشکل از هاست هست
بنده هم پارسال از یک شرکت هاست گرفته بودم که این مشکلات رو بوجود میاورد و دلیل اون هم بخاطر کارهایی هست که انجام میدن برای امنیت سرورشون!
بهشون تیکت بزنید و اطلاع بدید

کاملا درسته جناب حمزه زاده عزیز. من تیکت زدم و گفتم. خودشون تغییر دادن و مشکل حل شد. ولی وقتی من پرمیشن رو تغییر میدم دوباره برمیگرده سر جای اولش !
امضاء mehran2020
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان