زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در مورد ستون سمت چپ سایت تابناک
۲۹-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ صبح
ارسال: #1
درخواست راهنمایی در مورد ستون سمت چپ سایت تابناک
با سلام
چطور می تونم مثل سایت تابناک قبل از هر تیتر یه نشانه قرار بدم ؟

template.css
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  28363638571463539505.jpg]

[تصویر:  66887418339428424193.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #11
RE: درخواست راهنمایی در مورد ستون سمت چپ سایت تابناک
با سلام و خسته نباشید

من چند مشکل با قالب تابناک داشتم واقعا ممنون میشم جوابمو بدین :

[تصویر:  tabnak.png]

1-در صفحه اول سایت تیترها به صورت لینک نیست ...من چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

2- من اگه بخوام صفحه اول سایتم مثل تابناک باشه با عکس های کنار مطالب باید چی کار کنم ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه از ماژول گلوبال نیوز هم استفاده کردم ولی در موقعیت های موجود در قالب ، موقعیتی برای صفحه اصلی و ستون وسط تعریف نشده . توی کد نویسی ها به عنوان vasat ذکر شده که دستی همین موقعیتم وارد می کنم بازم اعمال نمیشه حتی دستی contetnt هم وارد کردم ولی نتیجه ای نگرفتم .

3-من میخوام مثل سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه اول سایتم بعضی از مطالب بصورت اسلاید در بالای صفحه ام باشه... باید چی کار کنم ؟ یا از چه ماژولی باید استفاده کنم ؟

4-در سمت چپ سایت تابناک مطالبی بعنوان جدیدترین خبر ها و پربازدیترین خبرها در دو تب کنار هم قرار گرفته اند من چطور میتونم مطالبم رو در دو تب کنار هم قرار بدم؟ از ماژول Tabs GK5 هم استفاده کردم ولی برای عنوان های تب ها لینک نمیده یعنی روی پربازدیدترین ها که کلیک می کنم چیزی رو نمایش نمیده
مشکل دیگه ام توی این بحث اینه که وقتی متنی طولانی میشه و وارد خط دوم میشه روی مطلب خط پایین می افته .... برای حل این مشکل باید چی کار کنم ؟

5- در سایت اتاق بازرگانی ایران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در پایین صفحه اول سایت همونطور که مشاهده میفرمائین لینک هایی رو با عکس قرار داده ..چطور و در کجا باید لینک و عکس ها رو کدنویسی و قرار بدم که به این صورت باشه ؟

6- با اینکه من مطالب زیادی رو به صورت ویژه در سایت قرار دادم ولی تعداد مطالبی که نشون میده محدوده ....برای رفع این مشکل باید چی کار کنم؟

ببخشید سوالام زیاد شد ....
ممنون میشم در حل مشکلاتم بهم کمک کنین ...بازم ممنونم ...!
۶-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #12
سلام.
نسخه جوملای شما چند است؟

1-در صفحه اول سایت تیترها به صورت لینک نیست ...من چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

پاسخ: در مدیریت مطالب وارد قسمت انتخاب ها شوید و گزینه "عنوانهای لینک شده " را روی بلی قرار دهید.
البته بهتره واسه نمایش مطالب در صفحه اصلی از ماژول های خبری مانند گلوبال نیوز و یا آیدا نیوز استفاده کنید.

2- من اگه بخوام صفحه اول سایتم مثل تابناک باشه با عکس های کنار مطالب باید چی کار کنم ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه از ماژول گلوبال نیوز هم استفاده کردم ولی در موقعیت های موجود در قالب ، موقعیتی برای صفحه اصلی و ستون وسط تعریف نشده . توی کد نویسی ها به عنوان vasat ذکر شده که دستی همین موقعیتم وارد می کنم بازم اعمال نمیشه حتی دستی contetnt هم وارد کردم ولی نتیجه ای نگرفتم .

پاسخ: اگر قالبتون موقعیت وسط نداره میتونید فقط یک مطلب خالی در صفحه اصلی سایت فعال کنید به صورت ویژه و از پلاگین درج ماژول در مطلب Modules Anywhere استفاده کنید سپس ماژول گلوبال نیوز را با استفاده از این پلاگین در مطلب درج کنید تا نمایش داده شود..

3-من میخوام مثل سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه اول سایتم بعضی از مطالب بصورت اسلاید در بالای صفحه ام باشه... باید چی کار کنم ؟ یا از چه ماژولی باید استفاده کنم ؟

پاسخ: خود ماژول گلوبال نیوز چندین حالت نمایش داره و میتونید نمایش به صورت اسلایدی را انتخاب کنید و در موقعیت مورد نظر فعال کنید.
البته اسلاید شو مطالب واسه جوملا زیاد است در نت سرچ کنید و نسخه های مختلف را تست کنید.

4-در سمت چپ سایت تابناک مطالبی بعنوان جدیدترین خبر ها و پربازدیترین خبرها در دو تب کنار هم قرار گرفته اند من چطور میتونم مطالبم رو در دو تب کنار هم قرار بدم؟ از ماژول Tabs GK5 هم استفاده کردم ولی برای عنوان های تب ها لینک نمیده یعنی روی پربازدیدترین ها که کلیک می کنم چیزی رو نمایش نمیده

پاسخ: تب ساز ها لینک دار نمیشن. بلکه میشه باهاشون ماژول ها رو نمایش داد
ماژول پر بازدید ترین مطالب و آخرین مطالب را در تب ساز قرار دهید تا نمایش داده شوند. برای تب ساز میتونید از ماژول sp tab هم استفاده کنید.

مشکل دیگه ام توی این بحث اینه که وقتی متنی طولانی میشه و وارد خط دوم میشه روی مطلب خط پایین می افته .... برای حل این مشکل باید چی کار کنم ؟

پاسخ: برای این مورد لطفا آدرس سایتتون را بدید تا بررسی بشه.

5- در سایت اتاق بازرگانی ایران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در پایین صفحه اول سایت همونطور که مشاهده میفرمائین لینک هایی رو با عکس قرار داده ..چطور و در کجا باید لینک و عکس ها رو کدنویسی و قرار بدم که به این صورت باشه ؟

پاسخ: برای اینکار میتونید از ماژول html دستی بهره بگیرید و تصاویرتون را درونش قرار بدید و لینک دارشون کنید.

6- با اینکه من مطالب زیادی رو به صورت ویژه در سایت قرار دادم ولی تعداد مطالبی که نشون میده محدوده ....برای رفع این مشکل باید چی کار کنم؟

پاسخ: وارد منو اصلی سایت شوید و در قسمت "طرح" میتونید تعداد مطالب جهت نمایش در صفحه اصلی را تنظیم کنید. منظورم گزینه های "مطالب برجسته" و "مطالب مقدمه" است.

موفق باشید
یا علی
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط farnazs
۸-۲-۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #13
سلام و خسته نباشید .ممنون از پاسخگوییتون و وقتی که در اختیارم قرار دادین
نسخه جوملا من 2.5.19

1-همونطور که گفتین به قمت عنوان ها لینک شده رفتم .... روی بلی قرار داشت ...

2- میشه در این مورد توضیح بدین ...

3- همونطور که فرمودین قسمت اسلاید گلوبال نیوز رو انتخاب کردم ولی بازم مشکل تنظیم موقعیت دارم ..میخوام در ستون وسط نمایش داده شه ...

4 - ممنون از تب سازی که فرمودین استفاده کردم و درست شد ولی بازم همون مشکل افتادن مطالب خط بالا روی خط زیر وجود داره و چون در لوکال هاست نصبه نمیتونم بهتون لینک بدم ... یه مسئله دیگه : برای تنظیم استایل این تب ساز بصورت مابقی منوها باید در کجا تنظیمات را انجام بدم و تنظیمات استایل عنوان مطالب کجاست که بتونم کپی کنم ؟

5- برای این گزینه هم بازم مشکل موقعیت دارم ... چون میخوام پایین صفحه اصلی و در ستون وسط قرار بگیره ...

6-طبق دستور شما پیش رفتم ولی با تغییر اون اعداد در قسمت مطالب برجسته و مقدمه ستون سمت راست می اومد زیر مطالب صفحه اصلی و ستون سمت چپ خالی و سفید میموند ... مطالب برجسته 1 - مطالب مقدمه 4 - ستون ها 2 - لینک ها 0 -

[تصویر:  new_tab.png]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان