زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت دیر لود شدن سایتم
۲۷-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #1
علت دیر لود شدن سایتم
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم بدونم علت دیر لود شدن سایتم چی میتونه باشه؟ در حالی که حجم سایتم حدودا 490 کیلو ولی سرعت بارگزاری سایت حدودا 28 ثانیه است.
آیا مشکل از قالب و افزونه هاست که استفاده کردم یا مشکل از هاست و سرویس دهنده است؟
آدرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #2
علت دیر لود شدن سایتم
درود بر شما
اول بک آپ
پیشنهاد می کنم از یک قالب دیگر استفاده کنید و دوباره سرعت لود را تست کنید و یا در یک فولدر جدید یک جوملای دیگر نصب کنید و سرعت لود را ببینید، البته فکر می کنم کمی هم به سرعت سرور شما مربوط است.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط nohz
۲۷-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #3
علت دیر لود شدن سایتم
دوست عزيز
منم خودم با اين مشكل روبرو بودم كه علت اصلي كيفيت بد سرور بود كه با تعويضش مشكل حل شد
البته ناگفته نماند كه قالب سايت رو هم چك كنيد
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

سپاس شده توسط nohz
۲۷-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #4
علت دیر لود شدن سایتم
تشکر از شما دوستان
ولی من چند تا قالب رو امتحان کردم متاسفانه تو همشون این مشکل را داشتم، مودنم چیکار کنم، هاستم رو از شرکت میهن وب هاست تهیه کردم که به گفته خودشون رتبه پنجم رو تو ایران در بین ارائه دهنده های هاست داره. موندم از چیه؟
خود شرکت هم میگه "میانگین سررعت لود سایت شما در سرویس دهنده های مختلف اینترنتی 0.11 sec است که زمان واقعا مناسبی است "
حالا موندم مشکل چیه؟؟
اگه به عکسی که پیوست کردم و از این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
'گرفتم نگاه کنید مشخصه که یک وقفه حدودا 23 ثانیه ای طول میکشه تا سرور بخواد پاسخ بده. درسته؟

شما نظرتون چیه؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء nohz

۲۷-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #5
علت دیر لود شدن سایتم
شما همین مورد و نتیجه سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را به آنها منقل کنید
در ضمن اگر از cmd ویندوز پینگ هم بگیرید سرعت سرور را می توانید ببینید
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط nohz
۲۷-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #6
علت دیر لود شدن سایتم
تشکر از شما
اونا گفتن: "بررسي شد و مشكلي از جانب سرور نيست. مشكل از سيستم جوملاي سايت شماست."
دوستان دیگه اگه کمک و نظری دارند بفرمایند؟
امضاء nohz

۲۷-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #7
علت دیر لود شدن سایتم
سلام
-از نسخه معتبر جوملا استفاده کنید.
-مطمئن بشید از افزونه ها و قالب هایی استفاده می کنید که مشکل سرعت بارگداری ندارند.
gzip رو فعال کنید.
-کدهایی هستند که اون رو تو htaccess وارد می کنید و باعث افزایش سرعت لود میشه، البته من امنیت این کدهارو تضمین نمی کنم.
-بعضی قالب ها تو مدیریتشون قابلیت فعال سازی فشرده ساز رو دارن، اگه قالب شما هم اینجوریه این قابلیت رو فعال کنید.
-اقزونه هایی هستند که باعث فشرده سازی css و ... میشن امتحانشون کنید.

در صورتی که مشکلتون با رعایت موارد بالا حل نشد به احتمال زیاد مشکل از هاستتون هستش، برای اطمینان، از یه هاست دیگه استفاده کنید، اگه هاست دیگه ای ندارید از یکی از سرویس دهنده های هاست تقاضای هاست تست بکنید و بعد همون سایتتون رو رو اون هاست بالا بیارید و سرعتشون رو مقایسه کنید.

سربلتد باشید.
امضاء ocean
The wave of the ocean
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nohz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان