زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر پسوند هدر سایت
۲۹-۲-۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #1
تغییر پسوند هدر سایت
سلام من میخواستم هدر سایتم یک تصویر متحرک gif بذارم
فرمت فعلی هدرم png هست باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید
البته در کدهای index.php کدی پیدا کردم که header-png بود png رو به gif تبدیل کردم
و تو پوشه imege یک عکس با همون نام و پسوند گذاشتم ولی هدر سایت هیچ عکسی نمایش نداد.
<div></div>
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ صبح
ارسال: #2
RE: تغییر پسوند هدر سایت
سلام

عکس جدید هدر سایت رو داخل پوشه image قالبتون قرار بدید { با نام مشابه و پسوندش هم که دیگه باید gif باشه و تصویر هدر قبلی رو حذف کنید } تا تصویر جدید جایگزین بشه .

و باید پسوند فایل هدر قبلی را از داخل css یا index که بستگی به قالبتون داره به اسم و پسوند عکس جدید تغییر بدید .
که شما فرمودید که از index تغییر دادید ولی نمایش نداد ! پس باید از داخل css قالبتون تغییر بدید تا تصویر متحرک نمایش داده بشه. Inlove
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل
۴-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #3
RE: تغییر پسوند هدر سایت
بعد از اینکه فرمایشات دوستومن را انجام دادید یعنی در css عوض کردید نخوند در فایل xml نام و فرمت فایل را به جای قبلی جایگزین کنید .
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان