زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی سازی قالبهای آرتیستر با یک کلیک
۲۹-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #1
شاید خیلی از دوستان با فارسی سازی قالب های آرتیستر مشکل دارند اما امروز یک نرم افزار میخوام براتون بگذارم که این کار را با یک کلیک انجام میدهد
نرم افزار Enterprise کار عمر الطحان از کشور سوریه و مدیر سایت جوملانا است
فقط کافیه جایی که شما قالب انگلیسی رو گذاشتین به نرم افزار بدین و گزینه تعریب القالب /عربی سازی/ را بزنید در عرض 3 ثانیه کار تمام است

فارسی سازی قالب های 1.5 و 1.6 نرم افزار آرتیستر artisteer

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ارزش تشکر رو داره - روش کلیک کنید Inlove

فايل به پيوست اضافه شد !

فایل‌(های) پیوست شده
Enterprise_v1.0.1.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1055
اندازه 1.18 مگابایت

امضاء madadii
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، tarantino ، Reza Ganji ، mahdi-j ، شاهین سمیع عادل ، programer ، farsonline ، n4n4zi ، dosib ، maryjon ، mking ، مرتضی محمدجانی ، itline ، bizinesman ، alert ، asghari256 ، re123 ، m190 ، mal2moh ، nptiran ، saeidfar ، احسان افشاری ، saeedfweb ، tahaf18 ، محمدرضا بهارلو ، Mobtadi ، mahdi fathi ، angeal ، mahdi71 ، m.naderi ، asrertebat ، cvastos ، امیررضا مرتضوی ، mehdi_far ، nhadi65 ، Omega ، amer808 ، it866 ، mojtaba3624 ، rezaetemadi ، k-mortaza ، sh61ha ، mehdikashi ، Zhyar ، gogerd ، bushehr ، sadeghi ، almonir68 ، rhossein ، loverman ، arsalan132
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #11
RE: فارسی سازی قالبهای آرتیستر با یک کلیک
دست گلت درد نکنه
عزیزمی Drink
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #12
فقط دقت کنید ممکن است در مرورگرهای مختلف رفتار متفاوتی از قالب ببینیم این نوع نرم افزارها چندین خط به css اضافه می کنند که بیشترشان اضافی است و مدت لود شدن قالب را با کندی مواجه می کند
حتما با مرورگرهای مختلف تست کنید
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ صبح
ارسال: #13
من استفاده کردم
بنظرم دستی انجام بشه عالی تره
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #14
دانلودش کردم ولی هنوز امتحان نکردم ،انشاالله کار بدهد
امضاء Mobtadi
وب سایت آموزشی مبتدی
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ صبح
ارسال: #15
دوستان درخواست جدید در تاپیک جدید .ممنون میشم این موضوع رو مدنظر داشته باشید !
در مورد ارتیستر اگر بلد هستید فارسی کنید که مشکلی نیست از نسخه 3 استفاده کنید ولی اگر درفارسی سازی مشکل دارید از نسخه 2.5 استفاده کنید و توسط اموزش فارسی سازی ارتیستر جومینا فارسی سازی کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ صبح
ارسال: #16
با سلام دوستان من با آرتیستر 3 یه قالب ساختم و وقتی با برنامه entrprise فارسی میکنم همه چی خوبه الا اینکه اینگار به کل صفحه زوم داده باشه و هیدر بهم میریزه و صفحه از پایین به چپ و راست اسکرول میشه یعنی قشنگ یه صفحه خالی سمت چپ دارم و بعضی دکمه ها هم به هم ریخته چی کار کنم؟
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #17
طبق گفته آقای گنجی شما اگر از آموزشهای فارسی سازی جومینا استفاده کنید بهتر نتیجه خواهید گرفت
نرم افزار جالبیه ولی فارسی سازی 100 درصد انجام نمیشه و css رو خیلی طولانی میکنه !!!
امضاء amer808
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #18
اگه کسی بتونه به من بگه که این نرم افزار چجوری کار میکنه یعنی چه کار هایی برای فارسی سازی روی قالب انجام میده من میتونم یک نرم افزار فارسی طراحی کنم که رو همه نسخه ها جواب بده لطفا کمکم کنید این نرم افزار و بنویسم فقط کافیه بگید با کودوم یکی از فایل ها تو قالب کار میکنه و چیکار میکنه با اون فایل یعنی چه دستوری رو اضافه یا حذف میکنه.مرسی
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ صبح
ارسال: #19
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ صبح)Omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان من با آرتیستر 3 یه قالب ساختم و وقتی با برنامه entrprise فارسی میکنم همه چی خوبه الا اینکه اینگار به کل صفحه زوم داده باشه و هیدر بهم میریزه و صفحه از پایین به چپ و راست اسکرول میشه یعنی قشنگ یه صفحه خالی سمت چپ دارم و بعضی دکمه ها هم به هم ریخته چی کار کنم؟

دوسته خوبم این از نحوه ی کرکه قالبه که حتمابد کرک شده و بعد از هر آبدیت کلا بهم میریزه
امضاء amirali
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان