زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این خطا برای چیست و چیکار کنم سایت بیاد بالا
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #1
سلام
سایت من از دیروز .وقتی روی عنوان خبری کلیک میکردم و همچنین روی ادامه مطلب به لینک ادامه مطلب رجوع نمیکرد و به ادرس اصلی سایت رو برام باز میکرد.
تو یکی از سایتها خوندم گفته بود .از قسمت تنظیمات سایت .قسمت سرور .خطای سیستم رو روی حداکثر بزار ببین برای چیست ولی الان دیگه اصلا سایتم بالا نمیاد و تو صفحه اصلی این خظا رو نشون میده
Apache is functioning normally

و در صفحه ادرس مدیریت سایت این خطا رو

Not Found

The requested URL /administrator/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at nam.ir Port 443

ممنون میشم راهنمای فرماید چه کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #2
1- تنظیمات سئو seo را تغییر دادید به حالت قیل برگردونید و یا لینک های منو را دوباره ایجاد کنید
2- اگر هیچ تغییری ندادید با هاست خودتون تماس بگیرید سرویس آپاچی احتمالا غیرفعال است
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان