زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت تنظیمات سئوی جوملا 2.5
۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #1
با سلام
چطور میشه تنظیمات سئوی جوملا 2.5 رو مدیریت کرد؟
مثلا تو مسیر آدرس مطلبم نام مجموعه ها نباشه و مستقیما پس از آدرس سایتم نام مطلبم تو مسیر آدرس بیاد.
مشکل دیگه ای که با سئوی جوملا دارم اینه که وقتی منویی تعریف میکنم که به یک مجموعه ای اشاره داره، تو تمام مسیر مطالب اون مجموعه (پس از آدرس سایت) ابتدا نام منو رو میاره. و در صورتی که من بخوام عنوان منوی خودم رو حذف کنم و یا تغییر خاصی پس از مدتی تو منوهای سایتم بدم کلیه آدرسهای مطلبم که تو اون مجموعه هست عوض میشه و این چیزی نیست که من می خوام چون پیج رنک اون مطلبم از بین میره.
چیکار باید بکنم که اگه منویی رو به یک مجموعه اختصاص میدم جوملا نام مجموعه رو تو مسیر آدرسم بیاره (و نه نام منو رو)
و در نهایت اینکه استفاده از کامپوننت سئو بجای سئوی خود جوملا پیشنهاد میشه یا نه؟ کدوم کامپوننت بهتره؟
امضاء rasooli.m
بارگزاري مطالب وبسايتها با كمترين قيمت
تهيه مطالب بهينه سازي شده
ترجمه متون براي وبسايتها با كيفيت بالا و كمترين هزينه
قيمت باور نكردني + سرعت بالا + كيفيت بالاي مطالب + افزايش رنكينگ سايت
ترجمه متون: صفحه اي 3300 تومان (حداكثر 250 كلمه براي هر صفحه)
بارگزاري هر مطلب شامل يك عكس 300 تومان
بسته به تعداد عكس و سفارش قيمتها قابل تغيير است
0912-843-9507
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
گرچه افزونه های مختلفی در جاهای مختلف برای سئو وجود دارد، اما دیده شده است تنها با استفاده از سئو خود جوملا و استفاده درست از کلمات کلیدی، سایت در صفحه اول لیست گوگل ظاهر شده است.
شما هر تغییری که در آدرس لینک های خود ایجاد کنید، باید زمانی را برای بهبود آنها در موتورهای جستجو لحاظ کنید.
فکر می کنم تغییر در ساختار نمایش لینک ها هم تا حدودی شدنی است، اگر جستجو کنید به مواردی دست پیدا خواهید کرد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rasooli.m ، Reza Ganji ، Zhyar
۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #3
کاری که من میخوام انجام بدم اینه که:
1- تو مسیر آدرس مطلبم دایرکتوری وجود نداشته باشه و سئوی سایتم به گونه ای باشه که بعد از آدرس سایت بلافاصله نام مستعار مطلبم قرار بگیره
2- تو مسیر آدرس مجموعه هاهم همینطور. حتی برای مجموعه های تو در تو اگر بازدید کننده مجموعه ای رو انتخاب کرد، بلافاصله بعد از نام سایت، نام مستعار مجموعه انتخاب شده قرار بگیره (و نام مستعار مجموعه های بالادست به صورت دایرکتوری نمایش داده نشه)

برای اینکار من نام همه مطالب و مجموعه ها رو یکتا انتخاب کردم تا به مشکلی بر نخورم ولی اینکه 2 تا موضوع بالا رو چطور عملی کنم نمیدونم چیکار باید انجام بدم.

دلیل اینکارم هم تهیه ساده ترین آدرس کاربردی برای مطالب سایتم و مجموعه هاش بدون ایجاد دایرکتوری هست. تقریبا یه چیزی شبیه ویکیپدیا.
همچنین یکی از مزایای اینکار از نظر سئو، ثابت بودن آدرس دسترسی به مطالب و مجموعه های سایت هست و در صورتی که در آینده تغییراتی در پیکره بندی مجموعه ها و منو های سایت بوجود بیاد، آدرس های مربوط به این مجموعه ها و مطالب به هم نمیریزه و وابسته به این گونه تغییرات نخواهد بود.
و یکی دیگه از دلایل اینکارم به خاطر دامنه وسیع مطالبی که برای سایتم در نظر گرفتم هست که تنها تو مجموعه های تو در تو امکان گنجاندن این مطالب هست و این تو در تو بودن مطالب باعث میشه که آدرس مطالب سایتم بسیار طولانی بشه که مد نظر من نیست.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر
امضاء rasooli.m
بارگزاري مطالب وبسايتها با كمترين قيمت
تهيه مطالب بهينه سازي شده
ترجمه متون براي وبسايتها با كيفيت بالا و كمترين هزينه
قيمت باور نكردني + سرعت بالا + كيفيت بالاي مطالب + افزايش رنكينگ سايت
ترجمه متون: صفحه اي 3300 تومان (حداكثر 250 كلمه براي هر صفحه)
بارگزاري هر مطلب شامل يك عكس 300 تومان
بسته به تعداد عكس و سفارش قيمتها قابل تغيير است
0912-843-9507
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان