زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب با سایت
۲۸-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #1
Question مشکل عجیب با سایت
سلام و خسته نباشید چند وقتی با مشکلی عجیب در سایت برخورد کردم که نمیتونم حلش کنم:

در برخی مواقع لینک اصلی سایت به شکل زیر در میاد:

لینک مشکل دار :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و لینک اصلی :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه در برخی موارد لینک اصلی به شکل بالا در میاد و سیستم رو بهم میریزه و ادرس صفحه بصورت اتوماتیک عوض میشه؟ دلیلش رو میدونید؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟؟Inlove
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #11
RE: مشکل عجیب با سایت
سلام
من لینک های سایتتون رو بررسی کردم. تو خود سایت مشکلی نیست. عنوان چندتا از مطالب سایت رو هم تو گوگل سرچ کردم و از طریق گوگل وارد سایت شدم. باز هم مشکلی نبود.
ولی اگه هنوز مشکل وجود داره، فکر نمی کنین از تنظیمات سئو باشه؟ سئوی سایت رو تازه فعال کردین؟ من یه زمانی این مشکل رو با سئو داشتم. کل لینک های سایتم بهم ریخته بود.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط Reza Ganji ، amirhessam
۳۰-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #12
مشکل با خیر قرار دادن ذخیره سایت در پیکربندی،تا حدودی بر طرف شد اما نه کاملا...

تمام پلاگین ها را غیر فعال کردم،مطالب در بخش مدیریت مشکلی ندارد،فقط هنگام نمایش سایت گاهی این مشکلات ایجاد می شود،سئو سایت مدت زیادی است فعال است،چنین مشکلی سابقه نداشت...

متاسفانه هنوز هم حل نشده...

بک اپ سایت برای 3 هفته پیشه،کلی از مطالبم از بین میره،هیچ راه دیگه ای نیست؟
۳۰-۲-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #13
(۳۰-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ عصر)amirhessam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل با خیر قرار دادن ذخیره سایت در پیکربندی،تا حدودی بر طرف شد اما نه کاملا...

تمام پلاگین ها را غیر فعال کردم،مطالب در بخش مدیریت مشکلی ندارد،فقط هنگام نمایش سایت گاهی این مشکلات ایجاد می شود،سئو سایت مدت زیادی است فعال است،چنین مشکلی سابقه نداشت...

متاسفانه هنوز هم حل نشده...

بک اپ سایت برای 3 هفته پیشه،کلی از مطالبم از بین میره،هیچ راه دیگه ای نیست؟
سلام
اول از جداول مطالبتون بک آپ بگیرین (چون مطالب که مشکل ایجاد نکرده). از جداول jos_content و jos_content_frontpage بک آپ بگیرین. بعد بک آپ قبلیتون رو برگردونین. وقتی سایت درست شد، بک آپ جدید که از مطالب گرفتین رو برگردونین.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان