زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب های مورد نظر
۱۴-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #1
سلام و عید نوروز باستانی بر همه دوستان و اساتید عزیز تبریک عرض میکنم

من دارم یک فروشگاه موبایل و لپ تاپ و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر درست میکنم دنبال قالب میگشتم چند تا پیدا کردم میخواستم ببینم آیا این سایت ها رو با ج.ملا طراحی کردند ؟اگرر پاسخ منفی است قالب های مشابه رایگان را به همراه لینک دانلود معرفی کنید /فرقی نمیکنه برای کدام نسخه باشه ؟بعد آیا میشه با جوملا این جور سایت های معرفی شده را طراحی کرد ؟
نسخه های جوملا :Joomla 1.5/Joomla 2.5

نمونه ها :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر من منتظر پاسخ و راهنمایی دوستان هستم
با تشکر از همه دوستان عزیز
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
پیشنهاد می کنم از جوم شاپینگ استفاده کنید، تا حد زیادی نیاز شما را برآورده می کند
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
۱۴-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #3
درود برشما
دوتا از سایت ها با asp.net کار شده و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اوپن کارت ساخته شده
بنده بهتون پیشنهاد میدم که از اوپن کارت استفاده کنید برای فروشگاه
اینجا میتونید اطلاعات بیشتری کسب کنید
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط fidoman
۱۴-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #4
اگر فقط سیستم فروشگاهی میخای ایجاد کنی ، میتونی از پریستا شاپ یا اوپن کارت هم برای فروشگاه استفاده کنی ، مخصوصا اوپن کارت که قالبهای خوشگلی براش گیر میاد .
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Zhyar ، fidoman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان