زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب ارتباط با دیتا بیس
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ صبح
ارسال: #1
مشکل عجیب ارتباط با دیتا بیس
با سلام خدمت بزرگواران

بنده یه سایت جوملایی رو مدتی قبل ایجاد کردم و تو زمانی که باهاش کار می کردم خطای دیتا بیس داد.

بعد از اینکه به مسئول هاست گفتم، ایشون گفتن که بنده یوزر رو حذف کردم و هیچ یوزری وجود نداره!

بنده کمی تعجب کردم ولی گفتم خوب شاید اشتباهاً این کارو کردم.

سایت رو درست کردن و مشکل حل شد.

تا اینکه یه مدت بعد که بنده اصلاً سراغ مدیریت سایتم نرفته بودم بازم این ارور رو داد!!!

باز هم مسئول هاست این حرفو زد (البته ایشون زیاد حرفه ای نیستن)و بعد از بررسی گفت که اصلاً کلاً مشکل ایجاد شده و دوباره جوملا رو نصب کن!!!

حقیقتش بنده دارم اعتماد به نفسم رو برای طراحی از دست می دم!

می تونید کمکم کنید که درباره ی دیتا بیس جوملا و حذف بعضی تیبل ها و تغییرات توی دیتابیس اطلاعات به دست بیارم؟

اگه کسی هست که کمک کنه ، اعلام کنه که اگه نیازه یوزر و پسوردش رو خصوصی خدمتشون اعلام کنم.

این آدرس سایته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشاپیش ممنون

ببخشید خیلی طولانی شد!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل عجیب رتباط با دیتا بیس
سلام وارد هاست بشید فایل configuration.php رو ادیت کنید ببینید نام دیتا بیس یوزر و پسوردش با مشخصات که موقع نصب وارد کردید یکی هست یا نه
اگه فرق داشت شک نکن هک شدی منم دقیقا همین مشکل و داشتم
حتما از افزونه دستیار مدیر جومینا استفاده کن
موفق باشی
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ریحانة النبی
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل عجیب رتباط با دیتا بیس
چنين چيزي ممكن نيست كه بعد از يك مدت ديتابيس شما حذف بشه يا مشكل براش ايجاد بشه مگر حركتي شما يا هاستينگ انجام دهديا به سايت شما حمله شود.
ضمنا شما بايد در فواصل زماني و به طور مرتب از سايت بك اپ تهيه كنيد و درصورت امكان دانلود و يا به سرور ديگري منتقل كنيد.
ممكن است مدير سرور در سرور ها تغييراتي ميدهد و يا مشكل ديگري موجود است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، tarantino ، شاهین سمیع عادل ، ریحانة النبی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان