زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سکوریتی شدن قالبهای خلیلان
۱۱-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #1
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من یکی از کاربران و مشتریان سایت خلیلان رسانه هستم که کار اون طراحی قااب جوملا فارسی هستش
این تیم طراحی جدیدا به تکنولوژی که اسم اون رو (تیام)گذاشته دست پیدا کرده وبسیار عالی و با کیفیت هست و قالب هایی که می سازه رو تحت دامنه وبا یک سکوریتی عجیبی که تا حالا من ندیدم داره روانه وب می کنه و به فروش می رسونه توی فایل قالب این تیم یکی توی فوتر و ایندکس قالب از تکنولوژی استفاده شده که اگه قالب رو توی یک وب سایت دیگه به نمایش بزاری و نصب کنی سریعا پایین سایت از غیر قانونی بودن مجوز و قالب یک پیغام رو به نمایش می زاره توی فایل ایندکس قالب زمانی که فایل رو باز می کنی فقط دو تا کلمه مشخص هست که نوشته security file و اون یکی همئ urlکه جلوی اون کلمه ادرس فکر کنم ادرس سایت من ولی به شیوه ایی عجیب و غیر قابل فهم درج شده که بعد از نصب اون پیغان غیر قانونی بودن قالب رو محو می کنه،حالا از این فایل بگذریم می ریم سراغ فوتر ،یه نگاهی به این عکس بندازید

[تصویر:  x4943_Image_1.png]

وقتی وارد فوتر می شید با همون کلمه سیکویتی فایل و یک مشت نوشته نا مفهوم روبرو می شم که مثلا همین نوشته های توی عکس هست که با زبانی کد نگاری شده توی این فایل به کار برده شده
حالا مشکل من این جاست که می خوام کدوب گذر رو توی این فایل فوتر بزارم و این کپی رایت رو بردارم ولی تا دست به یک جایی از این کد ها میزاری یا جا به جاشون می کنید در جا کل سایت از بین میره و بهم میریزه قالب رو(این در صورتی که کدها دستکاری بشه)ولی حالا اگه خود فایل فوتر رو تغییر نام بدید یعنی اصلا نباشه(فقط فوتر سایت رو نشون نمیده)
بچه هایی که به کد و رمز نگاری هایی به این شدت اشنایی دارند بیاید تا با هم یه مروری به این فایل داشته باشیم ببیتم می شه این کپی رایت رو بر داشت یا نه
امضاء سجاد ابراهیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #11
این و عزیز کد کردن و تکنلوژی خاصی نیست البته نسخه های قدیمی رو همونطور که گفتید کد نشده گذاشته بودن که کپی رایت راحت حذف میشد
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ صبح
ارسال: #12
من خودم از مشتریانش هستمو بعضی از قالبهاشون را دارم
اولا اون پلاگینی که شما میفرمایید ربطی به اون موضوع نداره و اون پلاگینشون هم کپی پلاگین سایت

میباشد خودتان میتوانید ببینید
در ضمن کدام قالب هست که همچین خصوصیتی دارد ؟چون من تمام قالبهایی که خریدم راحت کپی رایتشون عوض شده
اگر خواستید بگویید کمکتون میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #13
RE: سکوریتی شدن قالبهای خلیلان
قالب های سری جیدد که با چار چوب تیام طراحی شده اند
نام قالب لاجوردی 3
منتظر راهنمایتون هستم دوست عزیز
امضاء سجاد ابراهیمی

۲۵-۶-۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ صبح
ارسال: #14
آقا پیدا کردی روش حذفش رو
۱۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #15
داداش هیچ تکنولوژی جدیدی نخریدن! این که میگن کلی دلار دادیم و اینا همش حرفه! من خودم فوتر رو عوض کردم! فقط کافیه بری توی فایل index.php مربوط به قالبت، یه سری کد می بینی که همشون از نوع کد Base64 است. حالا می تونی کد رو کپی کنی و توی یه سایت که خدمات Base64 Decode رو می ده ، دیکدش کنی! فایل فارسی رو بهت تحویل می ده، تغییرش بده، دوباره Encode کن و بزار سر جاش! تموم!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان