زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedburner
۱۱-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #1
Bug Feedburner
سلام.
دوستی هست که بتونه یک نمای ظاهری خوب به فیدبرنر بده ؟ ما تصمیم گرفتیم از فیدبرنر برای خبرنامه استفاده کنیم. در برخی سایت ها صفحه ی ثبت ایمیل " رو شخصی سازی کردند و از این حالت بی روح و ساده در اومده.

ممنون میشم دوستی زحمت این کار رو بکشه یا منو راهنمایی کنه

آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #2
Feedburner
منتظر کمک هاتون هستم دوستان 01
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ صبح
ارسال: #3
RE: Feedburner
این ماژول رو دانلود کن و بعد یوزر فید برنر خودت رو بده
موفق باشیRoseDrink

فایل‌(های) پیوست شده
mod_itpsubscribe_v1.7-J2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 6
اندازه 2.41 مگابایت

سپاس شده توسط successful ، Pourdaryaei ، Reza Ganji
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #4
Feedburner
مرسی آقا محمد حسین RoseRose
امضاء successful
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #5
Feedburner
این سوال به جوملا مربوط نمیشه و فقط در مورد فیدبرنر هست.

من ساعت ارسال خبرنامه در صفحه تنظیمات فیدبرنر رو بین 7 تا 9 شب گذاشتم. و یکی از ایمیل های خودم رو هم عضو کردم تا نظارت داشته باشم بر نحوه ی ارسال ها. اما فقط یک بار چند روز پیش برام ایمیل اومد و دیگه نیومد. با اینکه مطلب جدید در سایت قرار گرفته. مگه فیدبرنر به طور خودکار ایمیل ارسال نمیکنه ؟ یا اینکه مثل خبرنامه های دیگه باید خودم یه پست رو ایجاد کنم ؟
آیا فیدبرنر فقط پست هایی که در ضفحه اول سایت قرار میگیرند رو ارسال میکنه ؟
بیشتر مطالب سایت من در صفحه های دیگر سایت قرار میگیرن و فقط برخی میان روی ویترین سایت که صفحه ی اول هست
امضاء successful
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #6
Feedburner
خودش خودکار ارسال می کنه !!!
هر موقع که سایتت پست جدید داشته باشه ، فید برنر اطلاعات رو از فید سایتت می گیره و برای اعضا می فرستهBravo
 سپاس شده توسط successful ، Reza Ganji
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ صبح
ارسال: #7
Feedburner
فکر میکنید چرا دیروز و امروز ارسال نکرده ؟
امضاء successful
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #8
Feedburner
من الان متوجه شدم چون فید رو برای صفحه اول ساختم و در صفحه ی اول مطلب جدیدی نمیزارم ارسال نمیشه. و برای صفحات دیگه باید فید های جدیدی بسازم. اما اینطوری باید برای هر صفحه یه لینک عضویت در خبرنامه ی جدا گذاشت.

دوستان چه پیشنهادی برای رفع این مسئله دارید ؟
امضاء successful
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #9
RE: Feedburner
شما ابتدا چک کنید در خروجی آدرس فید مطالب جدید نمایش داده میشه یانه اگه از افزونه خاصی برای فید اسفاده میکنید اون افزونه رو چک کنید که درست کار میکنه یانه مطال در خروجی قرار میگیره یانه در ضمن توجه کنید آدرس کدوم بخش رو به فید بارنر میدیدن مثلا در نینجا آر اس اس قابلیت تفکیک و خروجی گیری چندین فید و بخش متمایز به راحتی موجوده و هر کدوم صفحه خروجی مجزایی با آدرس متفاوت داره مسلما هر آدرسی به فید بارنر داده بشه از همون آدرس اطلاعات رو دریافت خواهد کرد در نهایت در صورتیکه مشکلی در خروجی فید نبود اونموقع ممکنه فید بارنر مشکل داشته باشه
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji ، successful
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #10
Feedburner
در خروجی فید برای صفحه ی اصلی چیزی نمایش داده نمیشه چون تو صفحه ی اصلی مطلبی نمیزاریم. اما وقتی برای یکی از صفحات سایت فید ایجاد کردم، مطلب رو نمایش میده.

آیا باید برای هر صفحه یه فید ایجاد کنم ؟
چطور میشه همه ی این فید های ایجاد شده رو طوری به هم وصل کرد که وقتی کاربرا در صفحه ی اصلی مشترک میشن تمام مطالب سایت رو دریافت کنن ؟
امضاء successful
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان