زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وارد کردن نظرات از جوملا ۱.۵ به جوملا۲.۵
۱۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #1
سلام به همگی
من از جی کامنت برای سیستم نظر دهی سایتم استفاده می کنم و سایت رو از جوملا ۱.۵ به ۲.۵انتقال دادم می خوام راهی پیش روم بزارید تا نظرات رو از جوملا قبلی به جوملا ۲.۵ انتقال بدم ورژن هر دو جی کامنت هم یکی هست توی خود سیستم جی کامنت هم یه یه قسمت هست که نوشته وارد کردن نظرات ولی توش نوشته هیچ کامپوننت پشتیبانی شده ایی نیست
،یه راهی برای انتقال نظرات رو پیشنهاد بدید
امضاء سجاد ابراهیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #2
از همون روشی که برای کیوننا استفاده کردی
امضاء Pourdaryaei
۱۱-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #3
RE: وارد کردن نظرات از جوملا ۱.۵ به جوملا۲.۵
از همون ترفند استفاده کردم،نظرات وارد شد ولی منتها دیگه تموم منو ها های توی مدیریت از کار افتاده مثلا دکمه های انتشار و فقط از منو های مدیریت می شه وار بخش های دیگه ،توی لوکال دارم تست می کنم
فقط یه چیزی هم بگم موقعهه ای که داشتم جداول رو به جوملا جدید اضافه می کردم روی جوملای جدید جی کامنت از قبل نصب بود و موقعه ایمپورت جداول با اینکه جداول اضافه شدهو نظرات هم در قسمت جی کامنت اومد ولی هنگام ایمپورت جداول اخرش یه خطایی هم داد حالا نمی دونم چون از قبل این جداول توی دیتا بیس بوده یه جایی رو ناقص کرده و یا کلا از جایی دیگه می لنگه

[تصویر:  k1314_Image_2.png]
امضاء سجاد ابراهیمی

۱۱-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #4
خب دوست عزیز ارور داده دیگه! پس ناقصه!

جداول مربوطه موجود رو حذف و مجددا ایمپورت کنید، قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سجاد ابراهیمی
۱۱-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #5
اول jComment رو کلا حذف کن ؛ جدولاشم پاک کن ؛ دوباره ایمپورت کن جدولای قبلی رو و جی کامنت رو نصب کن ببین چطور میشه
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط سجاد ابراهیمی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان