زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه مشاوره
۲۶-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #1
افزونه مشاوره
با سلام به دوستان
من الان 2روزه دارم تو فروم ها و سایت ها دنبال این افزونه می گردم ولی متاسفانه نمیتونم پیدا کنم .

من دنبال یک افزونه می گردم که یک باکس در سمت چپ صفحه اول باشه و هر کسی سوالات خود را از مدیر وب سایت بپرسه و مدیر هم در همانجا جواب بده.
تو این سایت اگر برین می تونین نمونش رو ببینین. دقیقا سمت چپ یک باکس وجود داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر کسی می تونه به من کمک کنه ممنون میشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه مشاوره
فکر میکنم که همون صندوق نظرات که بهینه شده
ولی اگه دوستان کسی همچین افزونه ای میشناسه قرار بده
منم نیاز دارم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۶-۲-۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #3
این افزونه که می خواستین رو من متأسفانه اطلاعی ندارم ولی در این زمینه می توانین از افزونه هایی که در این دو صفحه معرفی شده استفاده کنید :

امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، babakmc ، Reza Ganji
۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #4
از افزونه های پرسش و پاسخ (faq) استفاده کنین. مثل jefaq
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان