زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد مطلب جدید
۷-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #1
ایجاد مطلب جدید
سلام.

همونطور که میدونید کار با جوملا 2.5 رو تازه شروع کردم و از دیروز دارم در انجمن سوالاتم رو مطرح میکنم. من طبق آموزش ها ، منو ها و مجموعه های مورد نیازم رو ایجاد کردم. اما مشکلی که الان هست اینه که مطالبم وارد سایت نمیشه !

من مطلب جدیدی رو ایجاد میکنم و مجموعه اش رو مشخص میکنم و مطلب رو ذخیره میکنم . اما وقتی به سایت مراجعه میکنم و روی اون بخش مورد نظرم میرم ممطلب نیست. حتی مطلب رو ویژه کردم ببینم صفحه ی اول سایت یا روی ویترین سایت میاد که اون جا هم نیومد. به نظر شما مشکل از کجاست ؟ راستی یه کامپوننت به اسم کا2 هم روی سایت نصبه و در کنترل پنل یه کنترل پنل تقریبا شبیه کنترل پنل خود جوملا داره ( این رو گفتم شاید کمکی به پاسخ دقیقتر کنه )

آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #11
ایجاد مطلب جدید
دوستان کسی هست وقت داشته باشه از طریق ایمیل یا تلفن یا چت من رو راهنمایی کنه ؟
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #12
ایجاد مطلب جدید
در هنگام ساخت منو ، نوع منو را مطالب خود جوملا انتخاب کنید.
کار بسیار ساده ای است.
شما کتاب آموزش جوملا 2.5 را که مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد.
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط successful
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #13
ایجاد مطلب جدید
ممنون آقای مرتضوی

نوع گزینه ی منو ها ، " مطالب = لیست مجموعه ها " هست. چه تغییری باید ایجاد کنم ؟
دوستان با مطالعه ی کتاب آموزش جوملا متوجه یک نکته شدم که متفاوت از کتاب های دیگه بود. در کتاب های دیگه در توضیحات بخش منو ها گفته شده : یک منو داریم به اسم " main menu " وارد این منو میشیم و ایتم هایی مثل " صفحه ی اصلی " ، تماس با ما یا ... رو میسازیم
اما در این کتاب صفحه ی اصلی، تماس با ما ، مطالب ، همه یک منوی خاص هستند نه آیتمی از Main menu . آیا من هم برای نشان داده شدن مطالبم باید به جای ساختن ایتم های منو در main mrnu ، منوهای مستقل بسازم ؟
امضاء successful
۸-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #14
ایجاد مطلب جدید
main menu فقط مکان منو هست.
مثلا main menu منوی اصلی هست ، top menu منوی ای هست که در اکثر قالب ها اون بالای قالب می تونی بزاری !!!
به جای لیست مجموعه ها ، گزینه ی مجموع بلاگ رو انتخاب کن و بعد مجموعه هایی رو که می خوای نشون بدی رو انتخاب کنTongue
 سپاس شده توسط successful
۹-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #15
ایجاد مطلب جدید
من فکر میکنم مشکل از شما نیست ؛ نوع قالب شما اینطوریه که مطالب رو توی صفحه اصلی نمایش نمیده و مطالب رو میتونید بسته به مجموعه توی صفحات دیگه توی منوهای دلخواه قرار بدی .

همین الان چندتا مطلب توی صفحه اصلی سایتتون هست که توی موقعیت ماژولهای مختلفه . شما برای نمایش مطلب باید از ماژول خبری استفاده کنی ، اگر از K2 استفاده میکنی مثلا از ماژول K2 Content خودش که برای نمایش محتوای K2 استفاده میشه ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

۹-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ صبح
ارسال: #16
RE: ایجاد مطلب جدید
(۸-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ عصر)gamentech نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
main menu فقط مکان منو هست.
مثلا main menu منوی اصلی هست ، top menu منوی ای هست که در اکثر قالب ها اون بالای قالب می تونی بزاری !!!
به جای لیست مجموعه ها ، گزینه ی مجموع بلاگ رو انتخاب کن و بعد مجموعه هایی رو که می خوای نشون بدی رو انتخاب کنTongue

محمد حسین خدا خیرت بده. واقعا ممنونم. لیست مجموعه ها رو به مجموع بلاگ تغییر دادم و مشکل حل شد 010101

الان یه موضوع دیگه در مورد مطالب هست که طبق توصیه ی دوستان در تاپیک جدید مطرح میکنم
امضاء successful
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان