زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد حذف کامل نام جوملا از سورس کد
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #1
سوال در مورد حذف کامل نام جوملا از سورس کد
با سلام به دوستان
یه سوال داشتم در مورد اینکه چطور می شه اسم جوملا رو کاملا از سورس کد حذف کرد به طوریکه اصلا مشخص نشه که از سیستم مدیریت محتوا جوملا استفاده شده ؟! و اینکه چطوری می شه دکمه کمک در قسمت مدیریت رو که در بخش مدیریت محتوا برای ایجاد هر مطلب نمایش داده می شه رو پاک کرد ؟

متشکر از راهماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #11
RE: سوال در مورد حذف کامل نام جوملا از سورس کد
دوست عزیز میشه کلا برداشت
دوست عزیز میشه برداشت خواستید هم میتونم چند نمونه بدم با هر چیزی میخواید تست کنید
ولی برای ابزار ها و افراد مبتدی روش است که استفاه میشه
در کل افراد حرفه ای با فشردن دکمه کنترل و یو پی خواهد برد که از کدام سیتم البته در صورت استفاده متوجه خواهند شدمگر اینکه سایت خیلی ساده کار شده باشه و خالی از افزونه باشه ولی بازم سخت نیست یه کم وقت گیر میشه ولی شدنیست
شرکت هایی هستند از سیستم های مدیریت محتوا استفاده میکنند و به اسم خودشون نوشتن و محیط کاربری را کلا تغییر دادند
در اینجا اعلام نمایم
مقصر اینها مشتریانی هستند با شنیدن جوملا و وردپرس نمیدونم چرا احساس میکنن که ....
در این روش بهتر است اینها انجام شه و یک بسته نصبی را با هزینه 2و3میلیون به مشتری داد که راه اندازیش 2و3روز بیشتر کارنداره با اطلاعات مشتری جایگزین کرد
۲۵-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ صبح
ارسال: #12
اون هم نامردی میشه دیگه داداش
دو سه ملیون برا ی جوملا

من نمیخام مطلب رو باز کنم (بزارین توضیح بدم):
ولی ما یک گروه هستیم که میتونیم مث جوملا مدیریت محتوا بسازیم
استایل شیت هاشو بزارم حذ میکنین ، در حد اروپا نه خود خود خود امریکا ، امکاناتی که حتی به ذهن کسایی که جوملا و ورد پرس رو ساختن هم نمیرسید رو ما اونجا ساختیم و پیادش کردیم ، ما برای این پروژه نه از جوملا نه از ورد پرس و نه از هر سیستم محتوای دیگه استفاده نکردیم ، ده ها ساعت روی ریز ترین قسمت های اونا باهم بحث کردیم (حتی کوچکترین حرکتی که روی سایت اتفاق میوفته ، واسه همینه میگم در حد پروژه های آمریکاست) حرکت هاش و قسمت های موشن اون دقیقا مث اپل و ios هستش (شاید باورتون نشه ولی وقتی نمونه شو ببینید روی سایت ، آنلاین اون حرکت ها انجام میشه اون موقع درک میکنید) یعنی یه چیزی هستش که مشتری وقتی صفحه اولشو ببینه میگه میخرمش (طراجی واقعا فوق العاده) ما هنوز رو قیمتش بحت نداشتیم ولی یقین دارم زیر دو تومن هست شاید باورتون نشه و بگید این کدوم *----* میاد اینجا به ما خودشو تعریف میکنه ولی من بگم این خیلی نامردی هستش که مشتری اینجوری متوجه بشه که خدایا این طرف برا من ی سیستم محتوا ساخته پس حتما ارزششو داره که سه ملیون بهش بدم درحالی که اینجوری نیست و طرف روی یه سیستم محتوا فقط کار کرده (خیلی نامردیه مهمتر از اون حق گروه هایی مث ما ضایه میشه که ماه ها داریم روی پروژه خودمون کار میکنیم درحالی که طرف میاد دو روز کار میکنه رو جوملا سه ملیون میگیره)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #13
دوست عزیز هستن میخواین آمارشو من بهتون بدم
وقتی کسی که میاد حرف حق رو قبول نمیکنه و ایراد میگیره به نظر من کم هم هست
...

دوست عزیز شما باید فکری برای خودتون بکنید چون ماهها وقت میزارید برای یه پروژه بعدش 2 میلیون یا کمتر می شه
حالا نمیدونم گروهتون چند نفره می باشد
ولی بخوایم دونفر حساب کنیم و چند ماه ها رو هم 2ماه حساب کنیم برای هر یک اعضای گروه حدود حداکثر500هزار می افته
در حالی که قاونون کار620هزار تومان می باشد
و و و و و
البته کسانی که در این عرصه فعالیت دارند کمترش باید1.5حداقل درآمد داشته باشن
۲۵-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #14
اون هم حساب کن که واسه ی نفر نمیفروشیم اون هم بزاره رو نت و همه ازش مفد استفاده کنند
ما ی گروه تخصصی برای
چطوری بگم
ی بار مصرفی اون تنظیم کردیم
یعنی ی نفر فقط ی بار میتونه نصب کنه با RXI Key و غیره که مخصوص شرکت خودمون هست
البته نمیشه هکر های بک هت رو بااین کار خوشحال کرد ، اگه اونا بخان میتونن هر کاری بکنن...(واسه اینا چاره نداریم)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان