زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کامپوننت فوکا دانلود
۴-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #1
مشکل با کامپوننت فوکا دانلود
من دستی اومدم از توی هاست پوشه های فوکا دانلود رو حذف کردم الان داره این اروز رو سایت میده و بالا نمیاد تو رو خدا به دادم برسید این سایتی هست که تازه مراحل مهاجرت بهش رو انجام دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دستی اومدم از توی هاست پوشه های فوکا دانلود رو حذف کردم الان داره این اروز رو سایت میده و بالا نمیاد تو رو خدا به دادم برسید این سایتی هست که تازه مراحل مهاجرت بهش رو انجام دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان هیچی کار نمی کنه روی پلاگین ها و ماژول ها که کلیک می کنم صفحه سفید میاد
امضاء سجاد ابراهیمی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۴-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #11
یکی به دادم برسه
سعید جان من رو داری شرمنده خودت می کنی
دارم تو رو هم خسته می کنم،ولی کامپوننت رو 100 دفعه نصب کردم و باز هم نصب کردم گفتم شاید مشکل از نسخه فارسی باشه رفتم زبان اصلی رو نصب کردم ولی همون خری که سوار هست رو پایین نمیاد

افزونه داکمن برای جوملا 2.5 نسخه فارسی هست اگه هست می شه لینکش رو بزاری تا اون ذلو تست کنم ببینم چه جور هست؟
فوکا توی جوملا2.5.8 درست عمل میکنه ولی توی 2.5.8 واسه من جواب نمیده
حتی جوملای 2.5.8 جومینا رو هم توی هاست خودم روی جوملای2.5.9 اکسترکت کردم باز هم جواب نداد به گمونم اشکال یه جایی دیگه به غیر از این فایلهایی که جابه جا می شن هست
حالا اگه افزونه داکمن گیرم اومد نسخه فارسی و جواب داد می رم توی کارش
هر چی می گردم گیرم نمیاد اگه کسی لینکش رو داشت بزاره ممنون
امضاء سجاد ابراهیمی

۴-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #12
یکی به دادم برسه
درخواست رو در پست جداگانه ارسال کن دوست عزیز
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۴-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #13
یکی به دادم برسه
هیچ کدوم فوکا نمی شه تو رو خدا یه راهی پیش روی من بزارید
امضاء سجاد ابراهیمی

۵-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #14
یکی به دادم برسه
سلام، مشکل از permission فولدرها شاید باشه، یادمه سر نصب فوکا در دایرکت ادمین مجبور شدم چند تا از فولدرهارو دستی درست کنم، می تونید jdownload رو هم تست کنید افزونه قدرتمندیه، داکمن هم خیلی خوبه ولی نسخه فارسی کاملش رو ندیدم، نال شدشم راحت پیدا می شه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Zhyar
۵-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #15
یکی به دادم برسه
داداش سجاد
خواهش میکنم که از اسم مناسب برای تاپیک استفاده کنید
اخه داداش من ماشالا شما قدیمی کار هستید و کاربر حرفه ایی
همه باید قوانین انجمن رو رعایت کنیم
ممنونم Blush
یکی به دادم برسه >>> مشکل با کامپوننت فوکا دانلود
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان