زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کد های مخصوص قالب جوملا
۱-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #1
با سلام بر دوستان
من میخواستم قالبی طراحی کنم ولی :کد هایی که باید به صورت پیشفرض(کد های مخصوص جوملا) توی قالب جوملا را باشه را نداشتم مثلا: کد های فایل index.php و xml و..
میخواستم بدونم از کجا باید تهیه اش کنم؟؟Eyes
سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۴-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #11
نقل قول: بهترین فیلمها رو میتونید از سایتهای آموزشی زیر بگیرید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این سایتها همه جور آموزشی دارند ولی باید عضویتشون رو خریداری کنی ، بیشتر ویدئوهاشونم توی سایتهای وارز گیر میاد ، حتی تو سایتهای دانلود ایرانی هم با لینک مستقیم میتونی پیدا کنی .

چندتا سایت هم برای فروش این ویدئوها رو گذاشتند

تشکر: لینک هایی که دوستان دادند قبلا دیده بودم : به درد به خور نیستند!!!
فقط چند سئوال!!
1.چطور میشه توی این سایت های خارجی عضویت خریداری کرد؟؟
2.سایت وارز چی هست؟؟؟ و چطوری میشه ازش دانلود کرد؟؟؟

سپاس
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #12
کسی نیست جواب بده!!؟؟
راستی کسی فایل خام index.php و error.php برای طراحی قالب جوملا 2.5 داره برام اپلود کنه؟؟
سپاسRose
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ صبح
ارسال: #13
RE: درخواست کد های مخصوص قالب جوملا
(۱۴-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ عصر)caspianhero نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: بهترین فیلمها رو میتونید از سایتهای آموزشی زیر بگیرید

البته این سایتها همه جور آموزشی دارند ولی باید عضویتشون رو خریداری کنی ، بیشتر ویدئوهاشونم توی سایتهای وارز گیر میاد ، حتی تو سایتهای دانلود ایرانی هم با لینک مستقیم میتونی پیدا کنی .

چندتا سایت هم برای فروش این ویدئوها رو گذاشتند

تشکر: لینک هایی که دوستان دادند قبلا دیده بودم : به درد به خور نیستند!!!
فقط چند سئوال!!
1.چطور میشه توی این سایت های خارجی عضویت خریداری کرد؟؟
2.سایت وارز چی هست؟؟؟ و چطوری میشه ازش دانلود کرد؟؟؟

سپاس
جواب سوال اول: از جناب گنجی بپرسید
جواب سوال دوم:
هاست وارز به هاست هایی گفته می شند که قوانین کپی رایت جهانی رو رعایت نمی کنند و به کاربران اجازه می دهند تا اسکریپت های غیر قانونی - نال و هر چیز دیگه ای که بر خلاف قوانین کپی رایت هست رو منتشر کنند
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط caspianhero ، Reza Ganji
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #14
میشه بگید منظور از فایل خام چیه ؟
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #15
نقل قول: میشه بگید منظور از فایل خام چیه ؟
فایل خام: یعنی ان فایلی که برای طراحی قالب جوملا به کار میره!!! و درونش کد های پیشرفض جوملا هست!!Joomla 2.5
توی این لینک شماtemplateDetails.xml یا index.php را نگاه کن!!
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #16
دوست عزیز تو این دوتا هر کدی میتونه قرار بگیر البته باید با فریم ورک جوملا سازگار باشه .
شیوهای کد نویسی هم مختلفه نمیشه همه رو یکی یکی توضیح داد . اما اگه میخواید شروع به طراحی قالب کنید میتونید از فیلمهای آموزشی که در نت موجود هست کمک بگیرید البته این فیلمها بسیار ابتدایی هستند ولی برای شروع خیلی عالیه .
موفق باشید
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #17
RE: درخواست کد های مخصوص قالب جوملا
سلام دوست عزیز
من از این آموزش برای طراحی قالب جوملا 2.5 استفاده کردم آموزشش واقعا خوب بود تا الان تونستم 3تا قالب طراحی کنم هرجاییم به مشکل برخوردم به صورت آنلاین پاسخگو بودند .
برای آموزش می تونید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید .
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، milad0098
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان