زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چندتا سوال برای ادیت این سایت...
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #1
سلام دوستان
من برای تکمیل این سایت چندتا سوال دارم که امیدوارم راهنمایی بفرمایید

اینم آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه باز نشد میتونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید

1.توی منوی اصلی بالای سایت چون تعداد آیتم های منوهام کم بود و فضای خالی تو نوار باقی می موند من طول نوار منو رو کم کردم اما حالا چی کار باید کنم که نوار منو وسط قرار بگیره؟

2.برای سومین آیتم منو یعنی "فضای سبز داخلی و خارجی" یه لینک خارجی گذاشتم ولی وقتی روش کلیک میشه وارد سایت مورد نظر نمیشه!

3.پایین پایین سایت تو قسمتی که آدرس و شماره تلفن گذاشته شده ایمیل هم هست ولی ایمیل رو نشون نمیده و به جاش نوشته:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
پیشنهاد می کنم از کلماتی برای منو استفاده کنید که از لحاظ تعداد کاراکتر کم باشد تا دچار مشکل نشوید و کمی هم اندازه فونت منو را که الان font-size: 116%; می باشد کم کنید
آدرس لینک خارجی را هم اشتباه داده اید که الان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و احتمالا باید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشد
در متنی هم که برای ایمیل آمده نوشته که باید جاوا اسکریپت را برای آن فعال کنید. دقیقا نمی دانم که از چه روشی استفاده کرده اید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pivi
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #3
با سلام و تشکر

من آدرس لینک خارجی رو درست نوشتم ولی نمی دونم چرا وقتی کلیک می کنم این آدرس اشتباه رو میاره! یعنی اون آدرس رو داخلی فرض میکنه و از دومین خودم میارتش!!!

حالا چه جوری باید جاوا رو فعال کنم دوستان؟؟؟؟
۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #4
دوستان کمک کنید لطفا
من میخوام یک از منوهام به یه سایت دیگه وصل بشه!!!!
۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #5
درود برشما
تنظیمات سئو رو انجام دادید؟؟؟ و نیز فایل htaccess
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط pivi
۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #6
RE: چندتا سوال برای ادیت این سایت...
برای لینک به سایت دیگر باید از همان لینک خارجی استفاده کنید

امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط pivi ، Zhyar
۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ صبح
ارسال: #7
(۲۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای لینک به سایت دیگر باید از همان لینک خارجی استفاده کنید

خوب منم همین کار رو کردم!
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
(۲۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ عصر)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود برشما
تنظیمات سئو رو انجام دادید؟؟؟ و نیز فایل htaccess

این تنظیمات seo
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

فایل htaccess رو باید چه تغییری بدم؟؟؟
۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ صبح
ارسال: #8
تنظیمات سئور را انجام بدید و سپس به فایل htaccess.txt را به htaccess. تغییر نام دهید
ایشالا ردیف میشهSmile
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط pivi
۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ صبح
ارسال: #9
منظورتون از تنظیمات سئو رو متوجه نمیشم. میشه جزئی تر توضیح بفرمایید؟
ممنون
۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #10

بعدش اون تغییر نامی که گفتم رو انجام بدید
امضاء Zhyar

Ok
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان