زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیر لود شدن سایت
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #1
دیر لود شدن سایت
سلام، تنظیمات "آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو" و "mod_rewrite" فعال کردم.پلاگین Unicode Slugs را نصب کردم. بعد نام مستعار منوها،بخش ها،مجموعه ها و همه ی مطالب رو فارسی کردم. حالا سرعت لود شدن سایت به شدت پایین اومده. ممنون میشم راهنماییم کنید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایتم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #2
دیر لود شدن سایت
درود
من که رفتم تو سایت، خیلی سریع باز شد
تاخیری ندیدم
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #3
دیر لود شدن سایت
ممنون بر طرف شد.
یک سوال فنی دیگه: بخش ها و مجموعه های سایت رو فارسی کردم هی گوگل وب مستر یه لینک با نام بخش بصورت لاتین خطای not found میده. چطوری مشکلو بر طرف کنم.
۱۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #4
دیر لود شدن سایت
متن کامل خطا رو در تاپیک جدید مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند.
در مورد سوال اول هم همونطور که جناب فاتح فرمودند سرعت لود خوب بود.اما در جریان باشید سرعت نت در ایران کلا کم شده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #5
دیر لود شدن سایت
مثلا این لینکم-> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوگل وب مستر این خطا رو میده:
Googlebot couldn't crawl this URL because it points to a non-existent page. Generally, 404s don't harm your site's performance in search, but you can use them to help improve the user experience.
در ضمن بعد اینکه نام مستعار بخش ها،مجموعه ها و منوها و مطالب رو فارسی کردم یه سایت مپ جدید درست و آپلود کردم.
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #6
دیر لود شدن سایت
درود بر شما
در مورد گوگل وب مستر؛ چون آدرس های شما تغییر کرده اند این مشکل بوجود آمده که با کمی زمان و جایگزین شدن آنها با آدرس های قبلی برطرف خواهند شد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان