زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم ارور روی سایت و پانل مدیریت
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ صبح
ارسال: #1
بعد از سه روز بالاخره امروز سایتم باز شد ولی تو سایت و حتی تو صفحه ورود کنترل پانل سایتم این ارور ها میاد میتونین راهنمایی کنین چطوری باید حلش کنم
ضمنا صفحه کنترل اصلی جوملا در پانل مدیریت اصلا باز نمیشه تورو خدا بگین باید چیکار کنم
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/u532821612/public_html/plugins/system/jomdefender/jomdefender.php on line 16

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/u532821612/public_html/plugins/system/jomdefender/jomdefender.php on line 94

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/u532821612/public_html/plugins/system/jomdefender/jomdefender.php on line 95

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/u532821612/public_html/plugins/system/jomdefender/jomdefender.php on line 96

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/u532821612/public_html/plugins/system/jomdefender/jomdefender.php on line 97
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ صبح
ارسال: #2
درود بر شما
گویا شما از jomdefender استفاده میکنید و این ارورها مربط به این افزونه هست
من در جوملای جهانی نگاه کردم این افزونه تجاری هستش
البته نمیدونم شما از چه نسخه ایی استفاده میکنید
ولی خب غیر فعالش کنید امیدوارم مشکلتون حل شه
و برای رفع مشکل مدیریت جوملا، یک بار جوملا رو آپلود کنید و سپس اکسترکت کنید وسپس اینستالیش رو حذف کنید
حتما قبلش بکاپ بگیرید
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز تو تاپیک قبلی راهنمایی کردم چرا اونجا رو نگاه نکردید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Zhyar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان