زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال کردن خطا یاب(کمک)
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #1
سلام دوستان
من خطا یاب سیتم جوملا رو فعال کردم و حالا هم سایتم ایراد پیدا کرده و هم مدیریت سایت
چطوری میتونم غیر فعالش کنم ؟

آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی میخوام وارد مدیریت سایت بشماین ارور رو میده

JDatabaseMySQL::query: 1146 - Table 'u532821612_ermysql.uncvq_rsticketspro_configuration' doesn't exist SQL=SELECT * FROM uncvq_rsticketspro_configuration WHERE name IN ('autoclose_enabled', 'autoclose_cron_lastcheck', 'autoclose_cron_interval', 'autoclose_interval')

برگشت به صفحه کنترل
Call stack
#    Function    Location
1    JAdministrator->initialise()    /home/u532821612/public_html/administrator/index.php:34
2    JApplication->initialise()    /home/u532821612/public_html/administrator/includes/application.php:81
3    JApplication->triggerEvent()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/application/application.php:230
4    JDispatcher->trigger()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/application/application.php:642
5    JEvent->update()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php:161
6    call_user_func_array()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/event/event.php:71
7    plgSystemRSTicketsPro->onAfterInitialise()    
8    JDatabase->loadObjectList()    /home/u532821612/public_html/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php:18
9    JDatabaseMySQL->execute()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/database/database.php:1100
10    JError::raiseError()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php:548
11    JError::raise()    /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #2
در تنظیمات جوملا نمایش پیام های خطا رو روی هیچ بزارید.
تو تنظیمات کلی و سربرگ سیستم باید گزارش خطا رو روی هیچ بزارید.
اگر نمیتونید وارد کنترل پنل بشید باید افزونه ای رو که باعث این خطا شده از طریق کنترل و پی اچ پی مای ادمین غیرفعال کنید
ار اس تیکت باعث این مشکل شده احتمالا.بعد از گرفتن بک اپ پوشه اش رو از تو هاست و جداولش رو از تو دیتابیس حذف کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #3
آقای گنجی من اصلا نمیتونم وارد پانل مدیریت بشم
میشه راهنمایی کنین چطوری این کارهایی رو که گفتین انجام بدم
میشه بیشتر راهنمایی کنین که چطوری ار اس تیکت رو از توی هاستم پاک کنم
میشه کمک کنین؟؟
ضمنا بایدبگم این ارور از موقعی که در تنظیمات پیکر بندی تو قسمت سیستم سربرگ اشکال زدایی تنظیمات رو روی بله قرار دادم بوجود اومد و دیگه نتونستم حتی وارد مدیریت سایت بشم
لطفا کمک کنین
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #4
شرمنده بیرون رفته بودم
یه راه حل ساده.
اگر با قرار دادن نمایش ارور ها روی هیچ سایت مشککلی نداره فایل configuration.php رو باز کنید و در لاین 23 حدودا ارور ریپورتینگ رو non کنید مانند زیر :

public $error_reporting = 'none';
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ صبح
ارسال: #5
اقای گنجی هر کار میکنم نمیتونم فایل رو
configuration.php
دستکاری کنم
با فایل زیلا که ارو خطای خطرناک حین انقال فایل میده
با فایل منیجر هست هم این ارور رو میده
File configuration.php could not be transferred to the FTP server
در مورد rstiket
هم هیچ فایل یا جدول و یا چیز دیگه ای رو هاست یا دیتا بیس یا هر جایی که بگین گشتم پیدا نکردم
چیکارش کنم؟؟؟
ببخشید میدونم دیگه دارم زیاد گیر میدم ولی تو خطای بالا تو این مسیر
JDatabase->loadObjectList() /home/u532821612/public_html/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php:18
پوشه مر بوط به
rsticketspro
رو حذف کردم حالا ارور عوض شده و این ارور دوباره میاد
500 - یک خطا اتفاق افتاده است
JDatabaseMySQL::query: 1054 - Unknown column 'alias' in 'where clause' SQL=SELECT id FROM uncvq_assets WHERE alias = 'root'

برگشت به صفحه کنترل

Call stack
# Function Location
1 JAdministrator->initialise() /home/u532821612/public_html/administrator/index.php:34
2 JApplication->initialise() /home/u532821612/public_html/administrator/includes/application.php:81
3 JApplication->triggerEvent() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/application/application.php:230
4 JDispatcher->trigger() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/application/application.php:642
5 JEvent->update() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php:161
6 call_user_func_array() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/event/event.php:71
7 plgSystemSecuritycheck->onAfterInitialise()
8 plgSystemSecuritycheck->second_level() /home/u532821612/public_html/plugins/system/securitycheck/securitycheck.php:682
9 JUser->authorize() /home/u532821612/public_html/plugins/system/securitycheck/securitycheck.php:461
10 JUser->authorise() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/user/user.php:338
11 JAccess::check() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/user/user.php:386
12 JTableNested->getRootId() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/access/access.php:103
13 JDatabase->loadColumn() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/database/tablenested.php:1262
14 JDatabaseMySQL->execute() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/database/database.php:965
15 JError::raiseError() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php:548
16 JError::raise() /home/u532821612/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #6
شما متاسفانه مراحل رو کامل و درست انجام ندادی.
گفتم بعد از گرفتن بک اپ پوشه هارو حذف کنید و سپس جداول افزونه را از دیتابیس حذف کنید.
شما در چند تاپیک که مطرح کردید چند ارور نوشتید که برای افزونه های مختلف هست.
اگر مطلب زیادی ندارید بهتره جوملا رو از ابتدا نصب کنید چون با این مشکلات افزونه ها بعدا دوباره به مشکل میخورید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #7
ممنون آقای گنجی
منظورتون اینه که کل سایت رو پاک کنم دوباره جوملا رو نصب کنم ؟؟
یا فقط فایلهای جوملا رو رو عهاست اکسترنت کنم ؟؟
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #8
ضمنااگه بخوام سایتم روکلا دوباراه اندازی کنم بنظرتون جوملا 2/5 رو نصب کنم یا جوملا 3 رو ؟؟؟
من برا سایتمگالری تصاویر وموزیک و فیلم درنظر گرفتمبه همراه مطالب
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان