زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با فوکا دانلود
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #1
مشکل با فوکا دانلود
سلام دوستان
جوملا 2.5 نصب کردم به صورت لوکال هاست
وقتی فوکا دانلود رو نصب می کنم این خطا رو میده
لطفا خیلی فوری جواب بدین
ممنون
تو قسمت مدیریت فایل :
Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in xampp\htdocs\Site\libraries\joomla\database\databa se\mysql.php on line 287

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in \xampp\htdocs\Site\libraries\joomla\database\datab ase\mysql.php on line 287
تو قسمت مجوز :
Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT a.*,l.title AS language_title,uc.name AS editor FROM `k_phocadownload_licenses` AS a LEFT JOIN `k_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN k_users AS uc ON uc.id=a.checked_out WHERE (a.published IN (0, 1)) ORDER BY a.title asc Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT a.*,l.title AS language_title,uc.name AS editor FROM `k_phocadownload_licenses` AS a LEFT JOIN `k_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN k_users AS uc ON uc.id=a.checked_out WHERE (a.published IN (0, 1)) ORDER BY a.title asc Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT a.*,l.title AS language_title,uc.name AS editor FROM `k_phocadownload_licenses` AS a LEFT JOIN `k_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN k_users AS uc ON uc.id=a.checked_out WHERE (a.published IN (0, 1)) ORDER BY a.title asc
در ضمن نوع جداولم هم utf8_general_ci هستش.Eyes
بازم ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #2
مشکل با فوکا دانلود
درود بر شما
اشکالات در لوکال ملاک نیستند، باید در هاست تست کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #3
مشکل با فوکا دانلود
راه حلی نداره که توی لوکال درست بشه؟پروژه فروشیه باید واسه شون تست کنم بعد بزارم روی هاست

نوع جداول مربوط به فوکا utf8_general_ci است اما باقی جداولم نوعشونutf8_unicode_ci است.هرکاری میکنم نمی شه نوع باقی جداولم رو utf8_general_ci بزارم.از قسمت operation هم میرم تغییری ایجاد نمی شه.چطور مشکلمو حل کنم؟؟؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ صبح
ارسال: #4
مشکل با فوکا دانلود
تو یه پوشه روی یکی از هاست های خود تست کنید.این مشکل سختی نیست.بسیاری از ارورها در هاست مشاهده نمیشوند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان