زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه سایت
۲۱-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #1
نقشه سایت
سلام.
یه نظر شما بهترین کامپوننت برای ایجاد نقشه سایت چیه؟
من از xamp استفاده کردم ولی خوب نیست.یه لطفی کنید یه سایت مپ خوب معرفی کنید.
با تشکر.Drink
امضاء khalilonline
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #21
RE: نقشه سایت
چطوري به نقشه سايت اضافه كنم ؟؟؟؟؟؟؟
يه جاي ديگه خوندم به اين آدرس برم و معرفي كنم
چه فرقي با هم دارن و كدوم يكي بهتره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #22
در تصویری که گذاشتم نیگاه کنید :

جهت اضاف کردن به نقشه سایت روی افزودن منو که با دایره قرمز مشخص کردم کلیک کنید و منو جدید را تیک بزنید و روی ذخیره کلیک کنید

[تصویر:  z4l8pfqfgxdr6s5895.png]

در مورد این آدرس هم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دو یکی هستند با اینی که من گفتم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون آدرس بالایی اومده مستقیم آدرس صفحه login رو داده !

و من آدرس یه صفحه قبلش رو دادم ( یعنی صفحه اصلی وبمستر گوگل ) که شما وقتی روی sign in کلیک میکنید جهت ورود به حسابتون به همون آدرس بالا منتقل می شوید

موفق باشید 53
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط majid33 ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #23
شما با استفاده از افزونه ها در واقع دارید نقشه سایت ایجاد میکنید و با آدرس دادن نقشه سایت به گوگل میتوانید رنج خود را بالا ببرید البته فکر نکنم دیگه گوگل صفحه قبول کنه فقط آدرس صفحه اول را مورد ارزیابی قرار میده
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط vahid.exe ، Reza Ganji ، majid33 ، شاهین سمیع عادل ، mking
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #24
(۵-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ صبح)مرتضي محمدجاني نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما با استفاده از افزونه ها در واقع دارید نقشه سایت ایجاد میکنید و با آدرس دادن نقشه سایت به گوگل میتوانید رنج خود را بالا ببرید البته فکر نکنم دیگه گوگل صفحه قبول کنه فقط آدرس صفحه اول را مورد ارزیابی قرار میده
Rose

كدوم يكي بهتره؟
يعني با اين كاري كه من كردم گوگل فقط صفحه اول سايت رو بررسي ميكنه؟

(۵-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ صبح)وحید بندره نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تصویری که گذاشتم نیگاه کنید :

جهت اضاف کردن به نقشه سایت روی افزودن منو که با دایره قرمز مشخص کردم کلیک کنید و منو جدید را تیک بزنید و روی ذخیره کلیک کنید

[تصویر:  z4l8pfqfgxdr6s5895.png]

در مورد این آدرس هم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دو یکی هستند با اینی که من گفتم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون آدرس بالایی اومده مستقیم آدرس صفحه login رو داده !

و من آدرس یه صفحه قبلش رو دادم ( یعنی صفحه اصلی وبمستر گوگل ) که شما وقتی روی sign in کلیک میکنید جهت ورود به حسابتون به همون آدرس بالا منتقل می شوید

موفق باشید 53

زماني كه رو افزودن منو كليلك ميكنم اين مياد (عكس)
رفتم يه منوي جديد اضافه كردم بعد اومدم كارهاي كه شما گفته بوديد رو انجام بدم كه ....

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۵-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #25
این عکس واسه اینه که شما منوی جدیدی که به کامپونت معرفی نکرده باشید ندارید !

( منظور از منو جدید منو هایی است که منو های دیگه زیر مجموعه اونا قرار میگیرند و با ماژول منو در سایت نمایش داده می شوند . مثل mainmenu , User Menu , Top Menu و برای ایجاد اینجور منو ها باید وارد مدیریت منو شوید )

و احتمالا اون منویی که الان شما ایجاد کردید رو اختصاص دادید به منو اصلی mainmenu و این منو اصلی هم که از قبل به نقشه سایت اضاف شده است !
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، majid33 ، شاهین سمیع عادل
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #26
درسته
پس هرچي به زير منو هاي mainmenu اضافه كنم نيازي به افزودن اون نيست درسته؟
۵-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #27
نه نیازی نیست
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mking ، majid33
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #28
(۵-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ صبح)مرتضي محمدجاني نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rose

منظورتون از اين حرف چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Smile
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #29
ببینید دوست عزیز
وقتی شما وارد آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشوید و وقتی با نام کاربری لاگین میکنید در قسمت آدرس شما قادر نخواهید بود مثلا آدرس:
http://forums.parsjoom.com/showthread.php?tid=1049&page=3
قرار دهید گوگل در نسخه جدید این قابلیت را به ربات خود اضافه کرده و نیاز نیست به ربات های گوگل را متوجه نقشه سایت در وب مستر خود کنید
و این امکان برای ربات ها در نسخه جدید گوگل فراهم شده البته این قابلیت به صورت آزمایشی میباشد . (البته شاید تا به حال به نسخه قبلی باز گشت داده شده باشد )
شما کافیست که نقشه سایت خود را در روت قرار بدید تا موتورهای جستجو بتوانند نقشه سایت شما را فراخوانی کنند
البته فراموش نکنید در نسخه جدید سایت هایی که دارای لینک های خراب و به روز رسانی پایین هستند رنگ پایینی دارند و برای ربات ها مورد تایید نمی باشد .
البته باید یک سری آموزش در مورد قرار دادن سایت در موتورهای جستجوی مثل سایت گوگل که هر از چند گاهی سیاست خود را تغییر می دهد قرار داد تا دوستان بهتر بتوانند به نیازهای خود برسند
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط majid33
۵-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #30
(۵-۷-۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ عصر)مرتضي محمدجاني نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید دوست عزیز
وقتی شما وارد آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشوید و وقتی با نام کاربری لاگین میکنید در قسمت آدرس شما قادر نخواهید بود مثلا آدرس:
http://forums.parsjoom.com/showthread.php?tid=1049&page=3
قرار دهید گوگل در نسخه جدید این قابلیت را به ربات خود اضافه کرده و نیاز نیست به ربات های گوگل را متوجه نقشه سایت در وب مستر خود کنید
و این امکان برای ربات ها در نسخه جدید گوگل فراهم شده البته این قابلیت به صورت آزمایشی میباشد . (البته شاید تا به حال به نسخه قبلی باز گشت داده شده باشد )
شما کافیست که نقشه سایت خود را در روت قرار بدید تا موتورهای جستجو بتوانند نقشه سایت شما را فراخوانی کنند
البته فراموش نکنید در نسخه جدید سایت هایی که دارای لینک های خراب و به روز رسانی پایین هستند رنگ پایینی دارند و برای ربات ها مورد تایید نمی باشد .
البته باید یک سری آموزش در مورد قرار دادن سایت در موتورهای جستجوی مثل سایت گوگل که هر از چند گاهی سیاست خود را تغییر می دهد قرار داد تا دوستان بهتر بتوانند به نیازهای خود برسند
موفق باشیدRose

خيلي ممنون از راهنمايي شما
حالا در كل به نظر شما من سايتمو با webmaster معرفي كنم يا از اين طريق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در كل كدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟/
يا هيچ فرقي با هم نمي كنن؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان