زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالا امدن وب سایت
۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #1
بالا امدن وب سایت
بالا امدن وب سایت

من بک آپن وب سایتم در این هاست رایگان آپلود کردم این پیغام خطا میده
Warning: require(/home/u702897601/public_html/templates/yougrids/html/mod_menu/yjsg_topmenu.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u702897601/public_html/templates/yougrids/html/mod_menu/default.php on line 21 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/u702897601/public_html/templates/yougrids/html/mod_menu/yjsg_topmenu.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u702897601/public_html/templates/yougrids/html/mod_menu/default.php on line 21
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #2
بالا امدن وب سایت
سلام
تمام پیغام خطاهای موجود اشاره به منو قالب شما دارد یا ماژول منو
شما قالب پیشفرض را تغییر دهید.
اگر در دیگر صفحات سایت مشکلی ندارید احتمالا بین افزونه های موجود تداخلی صورت گرفته.
معمولا هاست های اشتراکی و رایگان محدودیت هایی دارند که شاید این پیغام برای آن باشد در یک هاست رایگان دیگر تست کنید.
یک پیشنهاد دارم
یادتان باشد که هاستهای رایگان به علت بالا بودن ترافیک و بی کیفیت بودن آنها برای اسکریپت های پیشرفته همانند جوملا ناسازگاری وجود دارد البته شاید هاست های سرعت بالا هم باشد
ولی اگر میخواهید یک وب سایت خوب داشته باشید بهتره از هاست خوب استفاده کنید چرا که العان کاربران اینترنت حتی خود گوگل( در خبر جدیدی که جدیدا اعلام کرده) از سایتها ی که سرعت پایین دارند اولویت نمی دهند.
دلیل آن هم این هست که سایتها با موضوعات بالا در سطح نت زیاد می باشند پس به دنبال کیفیت باشید .
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، jalaladdin ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان