زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغيير عکس پشت زمينه قالب photofolio
۲۱-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #1
تغيير عکس پشت زمينه قالب photofolio
با سلام
من ميخوام يه سايت شرکتي خوشکل طراحي کنم. اومدم از قالب photofolio استفاده کنم . قالب انگليسي هستش چند تا مشکل اساسي دارم. لطفا کمکم کنيد جون بايد هر چه سريعتر اونو راه اندازي کنم مگر نه مجبورم از شرکت استفاء بدم.Sos

1- عکس پشت زمينه رو وقتي در پوشه تمپليت تغيير مي دم (background.jpg) عکس به صورت مربع مربع نشون داده ميشه
2- کسي همين قالب رو به صورت فارسي کامل نداره (البته براي مديريت و سايت از فارسي سازي جوملا استفاده کرده ام ولي خوب کامل نيست)
3- عکس اول صفحه رو که کوچک مي کنم کادرش همون طور بزرگ مي مونه و تغيير نمي کنه

Sos
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #11
RE: تغيير عکس پشت زمينه قالب photofolio
شما باید ببینید چند تا بکگراند دارین در همه بک گراند ها از background2.jpg استفاده کنین فقط تغییر نام بدین اگر پسوند png هم جزو فایلهاتون هست background2.jpg را توی فتوشاپ باز کنید و پسوند png ازش بگیرید . البته توی png چون با 256 رنگ نشون میده کیفیت میاد پایین .
کاش یک لینک دمو از خود سایتتون قرار می دادین.
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۲۴-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #12
با سلام و عرض خسته نباشيد
همون طور که گفتم من بايد سايت رو روي سيستم نشون بدم بعدش اگه تاييد شد انو توي هاست بيارم.
در زير لينک کامل قالب به همراه جوملا رو قرار دادم شايد بتونيد با اون درستش کنيد. ببخشيد خيلي بهتون زحمت دادم.با تشکر

لينك دانلود به خاطر تجاري بودن حذف شد!
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
۲۴-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #13
ما در اينجا از امكانات وارز پشتيباني نميكنيم!
لطفا قوانين را مطالعه و طبق ان عمل كنيد.قرار دادن لينك دانلود فايل هاي وارز مجاز نميباشد.
اگر ميخواهيد بكگراند را تغيير دهيد يك تصوير با نام و پسوند تصوير زير تهيه و در پوشه ايمج قالب جايگزين آن كنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mking ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان