زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FTP دايركت ادمين
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #1
FTP دايركت ادمين
سلام

من ديروز يك هاستي گرفتم كه كنترل پنل دايركت ادمين هست ، از اونجايي كه قبلا با دايركت ادمين كار كرده بودم و تقريبا شبيه پلسك هست براي ورود به اف تي پي ، الان دچار مشكل شدم ، پشتيباني هاست هم ميگه كه مشكلي نيست و شايد از كش شما باشه

الان با فايل زيلا نميتونم وارد FTP بشم . ضمنا پسورد دايركت ادمين و ftp يكي هست ، همينطور با آي پي هم نميتونم وصل بشم ....

با اين خطا رو برو ميشم :
Error: Critical error
Error: Could not connect to server

اونايي كه با دايركت ادمين و فايل زيلا كار كردن ميتونن راهنمايي كنن ،‌ احتمالا جايي رو اشتباه ميكنم ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: FTP دايركت ادمين
البته من با فایل زیلا و دایرکت ادمین کار نکردم ولی بعضی اوقات پسورد ادمین با ftp فرق می کند . ممکن است پسوند سایت هم جزو پسورد باشد .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Sir_Amin
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #3
دايركت ادمين هم مثل پلسكه ، پسورد ftp با كنترل پنل فرق داره ، ولي من هم براي پلسكم هم برا دايركت ادمين پسوردها رو يكي انتخاب كردم ، نميدونم چرا جواب نميده !
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #4
با سلام

دوست عزیز ساختن Ftp Account در DirectAdmin نیاز به تنظیمات خاصی داره اطمینان دارید که یوزر رو درست ساختید؟

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #5
راستش من چيزي نساختم ولي همون پسوردي كه خود هاستينگ دادن رو استفاده كردم ، پشتيباني ميگه مشكلي نيست ولي من مشكل دارم
امضاء Pourdaryaei

۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #6
براتون ساختم و اطلاعات پ.خ شد

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #7
بازم سلام

بعد از كلي درد سر آقاي سيدي يه اف تي پي جديد ساختند كه با اون هم نتونستم وصل بشم ، امروز بازم وقت آزاد داشتم دوباره يه اف تي پي جديد ساختم ، بالاخره با فايرفاكس وصل شدم ولي با فايل زيلا نميتونم وصل بشم ... خسته شدم

وصل شدن به اف تي پي با نرم افزار فايل زيلا رو اگه يكي توضيح بده ممنون ميشم شايد من اشتباه ميزنم

با خطاي : Error: Disconnected from server: ECONNABORTED - Connection aborted
Error: Failed to retrieve directory listing روبرو ميشم ، توي فروم فايل زيلا توضيح داده كه سرور بلاك شده ولي اگر بلاك شده باشه بايد با فايرفاكسم نتونم وصل بشم ....

اگر راه حلي داره لطفا بگيد وگرنه بايد سرورم رو عوض كنم و يه سي پنل بگيرم راحت شم ... Rose
امضاء Pourdaryaei

۲۵-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #8
من فكر ميكنم اگر از نرم افزار CuteFTP 8 Professional استفاده كنيد بهتر است البته بايد تست كنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei
۳-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #9
سلام شب بخیر
جناب گنجی ما همیشه از لطف تان بهره مند بوده ایم
از دیشب به یک مشکل برخورد کردم نمی دانم چه کنم. قبلا وارد هاست می شدم و پوشه ها را حذف و اضافه می کردم. دیروز با CuteFTP 8 Professional وارد هاست شدم کمی پوشه عکس ها به هم ریخته بود تنظیم کردم و تغییرات اسمی و کمی هم کپی انجام دادم عکس ها در پوشه های مورد نظر است ولی وقت از قسمت مدیریت مطالب که می خواهم همان عکس ها را استفاده کنم اصلا آن پوشه ها نیست از قسمت تنظیمات کلی هم که مسیر عکس ها پوشه ایمیج هست و پوشه های جدید داخل آن ولی نشان نمی دهم. اینو بگم که از داخل پوشه ایمیج یکسری فایل های ناشناخته حذف کردم فک کردم به درد نخور است. اکنون پیشنهاد شما چیست؟ آیا یک پوشه جدید ایمیج از نصب تو لوکال آپلود کنم حل خواهد شد؟
در ضمن یک بکاپ هم دارم متاسفانه اجرا نشد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۵-۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #10
آيا همه اين پوشه ها در پوشه ايمج است !
اگر در اين پوشه باشد هنگام نوشتن مطلب به اين پوش دسترسي داريد !
من نميدونم چي رو حذف كرديد ولي اگر فايل هاي ايندكس دات اچ تي ام ال خالي بوده و حذف كرديد كار خطرناكي انجام داده ايد !
بهتر است آخرين نسخه جوملايي كه استفاده ميكنيد در روي هاست آپلود كرده و نصب نكنيد و پوشه اينستاليشن را حذف كنيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان