زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رو تیتر برای جوملا
۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #1
رو تیتر برای جوملا
سلام
چند روز پیش تو یکی از سایتهای جوملایی دیدم که ماژول روتیتر زدن و میشه گفت ماژول خبری برای این کار ساخته بودند
که کار این ماژول این بود که وارد کردن متا تگ اون رو به عنوان رو تیتر خبری تبدیل می کرد که برای جوملا 2.5 بود می خواستم ببینم کسی برای 1.5 سراغ داره یا می تونه بسازه؟
امضاء eskafild
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #2
رو تیتر برای جوملا
بنده در یک سایت جوملایی با 1.5، به کل هسته جوملا 1.5، فیلد روتیتر رو اضافه کردم!

یعنی از فیلد دیگری استفاده نشده و یک گزینه به عنوان روتیتر افزوده شده

اگر خواستید میتونید در پیام خصوصی درخواست بدید براتون انجام بدم

نمونه اضافه شده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط eskafild
۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #3
RE: رو تیتر برای جوملا
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده در یک سایت جوملایی با 1.5، به کل هسته جوملا 1.5، فیلد روتیتر رو اضافه کردم!

نمونه اضافه شده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

ماهیگیری رو یاد نمی دید؟Pardon
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

ممنون آقای حمزه زاده من بیشتر می خواستم این مورد رو یاد بگیرم تا تو موارد دیگه هم بتونم بکار ببرم!

من می تونم رو تیتر رو ایجاد کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی تو قالب آرتیستر چون کانتنت جداگانه ای داره نمی دونم کدشو کجا باید بزارم با قالب آرتیستر کار کردید برای رو تیتر؟
امضاء eskafild
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #4
رو تیتر برای جوملا
کسی برای کمک نبود؟
امضاء eskafild
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #5
رو تیتر برای جوملا
شما فرمودید میخواین روتیتر اضافه کنید بنده هم عرض کردم در یکی از سایت ها بر روی هسته جوملا این کار رو کردم اگر میخواین میتونم بصورت تجاری براتون انجام بدم

اگر میخواین خودتون این کار رو بکنید میتونید از افزونه های درج فیلد اضافی در مطالب استفاده بفرمایید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #6
RE: رو تیتر برای جوملا
(۳۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما فرمودید میخواین روتیتر اضافه کنید بنده هم عرض کردم در یکی از سایت ها بر روی هسته جوملا این کار رو کردم اگر میخواین میتونم بصورت تجاری براتون انجام بدم

اگر میخواین خودتون این کار رو بکنید میتونید از افزونه های درج فیلد اضافی در مطالب استفاده بفرمایید

یا علی

در قالب های آرتیستر هم امکان درج رو تیتر هست؟
امضاء eskafild
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان