زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازسازی یک سایت و دیتابیسش
۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #1
سلام دوستان
من یه سایت دارم که نصف table های دیتا بیسش حذف شده میخوام محتویات table هایی مثل post که مطالب سایت ها درونش بوده رو روی یه جوملای جدید و حتی با یه ورژن دیگه پیاده سازی کنم چیکار میتونم بکنم با توجه به اینکه نمیتونم وارد مدیریت جوملاش بشم؟
البته من خیلی تلاش کردم که با اضافه کردن table های از دست رفته اش از table های جوملای خام دیگری بهش، خود جوملاشو بازسازی کنم اما هرکاری کردم نشد حتی تونستم قسمت مدیریتشو بسازم اما نمیتونم واردش بشم چون رمزشو ندارم و هرکاری کردم (استفاده از روش های فراموشی رمز و عوض کردن رمز و...) نشد که وارد شم.
یه کار دیگه هم کردم اونم این که از اونtable های باقی مانده خروجی گرفتم و روی لوکال import کردم و تیبل ها ساخته شدن ولی داخل مدیریت جوملا هیچ اطلاعاتی نشون نمیده و مثل قبل خالی میونه!
جوملای این سایت هم 1.7 هست
ممنون میشم راهنماییم کنید
باتشکرRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #2
شما به ۲ روش میتونی این کا را انجام بدی : اول - اینکه جوملای جدیدی را که نصب می کنی باید مشخصات بانک اطلاعاتی همان جوملای قبلی را بدی تا بازسازی بشه دوم - از پنل سایت جدولهای sesion - category - content را در جوملای جدید خود امپورت کنی اگر هم مصلحت میدونی مشخصات پنل را پیام خصوصی کنید من براتون درست کنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط majhool_yf ، Reza Ganji
۱۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #3
RE: مشکلات بازسازی یک سایت و دیتابیسش
(۱۷-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح)soldooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما به ۲ روش میتونی این کا را انجام بدی : اول - اینکه جوملای جدیدی را که نصب می کنی باید مشخصات بانک اطلاعاتی همان جوملای قبلی را بدی تا بازسازی بشه
مگه 2 حالت پیش نمیاد که میگه یا جداول قدیمی حذف بشه یا پشتیبان بگیرد؟خوب اینجوری که نمیشه چون اگه پشتیبان رو بزنم نام جدول هارو تغییر میده اونطور که میدونم...؟!
(۱۷-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح)soldooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از پنل سایت جدولهای sesion - category - content را در جوملای جدید خود امپورت کنی اگر هم مصلحت میدونی مشخصات پنل را پیام خصوصی کنید من براتون درست کنم

میشه بیشتر توضیح بدید؟یعنی اون table هارو رو table های جوملا ی جدید بریزم؟این کار رو کردم اما تو جوملا نشون نمیده اطلاعات رو!
اگه نشد زحمتتون میدم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #4
اول باید اون جدولها را پاک کنین بعد اینا را وارد کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط majhool_yf
۱۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ صبح
ارسال: #5