زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاس وان گوگل با سایتم
۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ صبح
ارسال: #1
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت اساتید و دوستان گرامی

دوستان تا دیروز کد پلاس وان گوگلی که در سمت چپ پایین سایتم قرار دادم عدد 50 رو نشون می داد!

اما امروز این عدد شده 5 ! به نظرتون چه اتفاقی افتاده؟ آیا پلاس وان قاطی کرده؟ یا گوگل یه بلایی سر سایتم آورده؟

لطفا راهنمایی فرمایید.

سایت من:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mehran2020
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ صبح
ارسال: #2
زیاد اهمیت ندید
چیز مهمی نیست
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #3
یعنی امکان داره درست بشه؟ تو رتبم تو گوگل تاثیر میذاره؟ چرا اینطوری شده سر در نمیارم!! تو چندتا سایت انگلیسی گشتم اکثرا نوشته بودن چون احتمالا اقدام به خرید انبود پلاس وان کردید برای همین گوگل پلاس وان های خریداری شده رو نشمرده!! در حالی که من هیچ پلاس وانی نخریدم!!

فقط به یه چیز مشکوکم اونم اینکه چند روز پیش لینک نقشه سایتم رو توی گوگل وبمستر اشتباه وارد کردم. بعد چند روز می دیدم که هی داره نمودار ایندکس ها میاد پایین! ولی توجهی نمی کردم. جالب اینجا بود که تو کامپوننت خود نقشه سایت (xmap) هم تعداد بازدید ها رو صفر نشون می داد. نگو به جای نقشه XML من نقشه سایت HTML دادم به وبمستر. امروز درستش کردم و همه چیز عادی شد و نقشه سایت دوباره تو گوگل وبمستر ایندکس شد. توی xmap هم تعداد بازدید ها بالا رفت.

آیا می تونه کاهش پلاس وان ها از این کار من بوده باشه؟

ببخشید که طولانی شد!Quiet
امضاء mehran2020
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان