زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با آدرس صفحه اصلی
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #1
مشکل با آدرس صفحه اصلی
با سلام
من یه صفحه اینترو روی سایت قرار دادم و آدرس صفحه اصلی رو mysite.com/index.php گذاشتم. یعنی اگر mysite.com رو بنویسید وارد اینترو میشید و اونجا اگر صفحه اصلی رو بزنید وارد mysite.com/index.php میشید. حالا مشکل اینجاست که وقتی سایت رو میبندم، وقتی یوزر و پسورد رو میزنم دوباره برمیگرده به اینترو و وقتی صفحه اصلی رو کلیک میکنم دوباره یوزر و پسورد میخواد و دوباره اینترو و ... . راه حلی هست؟ مثلا میشه آدرس منوی صفحه اصلی رو به mysite.com/index.php تغییر داد؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ صبح
ارسال: #2
مشکل با آدرس صفحه اصلی
شما یک منوی دیگه بساز، در این منوی جدید یک گزینه صفحه اصلی درست کن و بصورت پیشفرض قرار بده

لازم نیست این منو رو در موقعیتی نمایش بدی

حالا برو به گزینه صفحه اصلی اصلیت، نام مستعارشو home قرار بده

حالا سایت شما با اینترو شروع میشه و صفحه اصلی سایتت میشه mysite.com/home

موفق باشید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط anzal
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #3
مشکل با آدرس صفحه اصلی
شما یک منوی دیگه بساز، در این منوی جدید یک گزینه صفحه اصلی درست کن و بصورت پیشفرض قرار بده

ببخشید ولی متوجه نشدم.
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #4
مشکل با آدرس صفحه اصلی
خب شما یک منو دارید که چند گزینه داره، یک منوی دیگه ایجاد کنید و یک گزینه منو هم در اون ذخیره کنید و بصورت پیشفرض قرار بدید

وسلام!

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط anzal
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #5
مشکل با آدرس صفحه اصلی
دوست عزیز جناب حمزه زاده
من بعید می دونم این راه حلی که گفتید عملی باشه.چون مراحلی رو که شما گفتید با مراحلی رو که جناب یوسفی گفتن فرقی نداره.به جز تو اسم آدرس
جناب یوسفی من خودم همین مشکل شما رو دارم
من آدرس صفحه اول سایتم مثلاwww.30shahid.ir/home مگه نیست؟
با همین آدرس مستقیم بدون اینکه رمز وارد کنم و با اینترو برخورد کنم وارد سایت میشم
شما با این کار مشکلتون موقتا مرتفع میشه
(حتی اگه سایت بسته باشه)
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #6
مشکل با آدرس صفحه اصلی
دوست عزیز بنده کارم اینترو هست!!!

اگر خواستید در پیام خصوصی درخواست بدید براتون مشکلتون رو حل کنم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۹-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #7
مشکل با آدرس صفحه اصلی
این منوی جدید نوعش باید چی باشه؟ مطالب ویژه رو انتخاب می کنم فقط مطالب میاد و با صفحه اصلی سایت که اسلایدشو بقیه چیزا توش هستن فرق داره و باید دوباره روی منوی صفحه اصلی یا همون خانه کلیک کنم تا صفحه اصلی واقعی بیاد
بخدا گیج شدم... خیلی هم کارم عجله ای هستش.. خواهشاً کمک کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #8
مشکل با آدرس صفحه اصلی
ببینید شما باید یک منو رو بصورت پیش فرض قرار دهید که در قسمت مدیریت منوها میتونید اون رو انتخاب کنید و بعد برای ویرایش انتخاب کنید و تنظیمات دلخواه رو انجام بدید.
الان سوال شما زیاد واضح نیست.
بعد شما اگر دوتا منو دارید مثلا منو بالا و منو کناری و در اونها منو صفحه اصلی دارید باید جفتشون رو شبیه به هم بسازید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان