زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در آپلود عکس در اسلایدر ها
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #1
سلام و درود بر دوستان
من دارم یه سایت را تغییرات میدهم به گفته صاحب سایت /این وب سایت با جوملا Joomla 1.5درست شده
مشکل اینه وقتی هر اسلایدری را که نصب میکنم که کامپوننت و ماژول داره /وقتی در کامپوننت میخواهم عکس ها رو آپلود کنم به مشکل برخورد میکنم و دکمه آپلود فعال نیست /حتی اسلایدر هایی که از طریق لینک درماژول عکس ها بارگزاری نمیشود /تا حالا به این مشکل برنخوردم /حتی دوباره اسلایدر را دانلود کردم و نصب کردم متاسفانه نه در هاست و نه در لوکال جواب نداد

این اسلایدر ها را نصب کردم :

accordiongallery1.5

gallerycatpro1.5
mod_xmlswf_YASS
mod_xmlswf_blaze_multij1.5

ممنون میشوم راهنمایی نمایید چون برای تحویل سایت وقت کم آوردم
با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
فکر میکنم ورژن جوملاتون مشکل داره جوملا رو از سایت جوملا فارسی دانلود و نصب کنید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ صبح
ارسال: #3
جوملاتون رو به آخرین نسخه 1.5.26 ارتقا بدید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان