زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال در مورد جی کامنت
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #1
سلام خدمت تمام دوستان و مدیران جوملا که بدون هیچ چشم داشتی در جهت افزایش اطلاعات علمی جامعه تلاش می کنند
سوال اول به دلیلی که تصویر امنیتی را کاربران حوصله ندارند وارد کنند می خوام غیر فعالش کنم به عکس زیر نگاه کنید در عکس نمی توانم تصویر امنیتی را غیر فعال کنم
سوال دوم چه گونه قسمت از تغییرات مرا باخبر کن را حذف کنم هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم
سوال سوم چگونه میشود یک تصویر امنیتی ساده مثل جمع عدد قرار داد
سوال چهارم شما از کجا عکس رو توی نوشته انجمن میارید توی ویرایشگر پست زدن گزینه واردکردن عکس نیست برای همین مجبور شدم ضمیمه کنم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #2
دوست عزیز سوالاتتون رو باید در پست جدید پیگیری فرمایید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط alimehrabani
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #3
RE: چند سوال در مورد جی کامنت
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ عصر)alimehrabani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال اول به دلیلی که تصویر امنیتی را کاربران حوصله ندارند وارد کنند می خوام غیر فعالش کنم به عکس زیر نگاه کنید در عکس نمی توانم تصویر امنیتی را غیر فعال کنم
سوال دوم چه گونه قسمت از تغییرات مرا باخبر کن را حذف کنم هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم
سوال سوم چگونه میشود یک تصویر امنیتی ساده مثل جمع عدد قرار داد
سوال چهارم شما از کجا عکس رو توی نوشته انجمن میارید توی ویرایشگر پست زدن گزینه واردکردن عکس نیست برای همین مجبور شدم ضمیمه کنم

1 - از قسمت مديريت جي كامنت دسترسي كامل به بازديدكنندگان رو ميديد و كدامنيتي رو هم غيرفعال ميكنيد
2 - به اين مورد دقت نكردم ولي شايد به اسم اشتراك باشه كه از قسمت مديريت بايد غيرفعال باشه
3 - همچنين كدامنيتي بايد پلاگيني باشه كه يا از قبل براي جي كامنت وجود داشته باشه يا بايد نوشته بشه .
4 - تصويرتون رو توي يك سرور آپلود عكس بذار و لينك بده اينجا
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، alimehrabani ، anzal ، صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان