زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با مگا منو
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #1
مشکل با مگا منو
سلام
من از یکی از قالب های شرکت joomlart استفاده کردم ونوع من را برروی مگامنو قرار داده ام ،ولی نمی دانم چگونه ماژول را داخل منو قرار دهم. داخل تنظیمات منو ، گزینه مگا منو وجود ندارد که من ، ماژول مورد نظر را به منویم اختصاص دهم. اگر کسی با قالب های این شرکت کار کرده است ، ممنون می شوم راهنمایی بفرماید. یا اینکه اگر قالبی کامل دارید که در منویش ماژول قرار گرفته باشد ممنونم میشم لینک دانلودش را قرار دهید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوملا 1.5
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #2
مشکل با مگا منو
سلام

شما پلاگین JA Menu Parameters Plugin رو نصب نکردید، آموزش ویکی خود سایت جوملارت کاملا تصویری و مشخص استفاده از مگامنوش رو توضیح دادهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
 سپاس شده توسط mis.shafiee ، Zhyar
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #3
مشکل با مگا منو
دوست عزيز اگه دمو از سايتتون بذاريد بيشتر ميشه كمكتون كرد
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #4
مشکل با مگا منو
من قبلا در انجمن اموزش های جوما در مورد قرار دادن ماژول در منو قالب یوگرید اموزش داده ام که اصول کار فرقی نمیکنه و میتونید استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mis.shafiee
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #5
مشکل با مگا منو
من پلاگین JA Menu Parameters Plugin را نصب کردم و طبق اموزش جلو رفتم ولی نتونستم ماژولی را در منو قرار دهم. در ضمن روی لوکال کار می کنم. در ضمن اقای گنجی من اموزش های شما را هم خواندم ولی نشد.
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #6
مشکل با مگا منو
شما گزینه هایی که در آموزش وجود داره رو میبینید؟ فکر می کنم شما قالب رو جدا نصب کردید، اگه بسته نصبی رو نصب می کردید باید پلاگین هم روش وجود داشت از اول، چون روی لوکال کار می کنید نمیتونم یلی راهنماییتون کنم ولی آموزش طبق همون سایت به صورت تصویری و کاملا مشخصه اگه مرحله به مرحله جلو برید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #7
مشکل با مگا منو
من قالب را جدا نصب نصب کردم و پلاگین هم جدا.تمام مراحل را طبق تصویر انجام دادم ولی نشد.در ضمن تمام گزینه ها را هم دیدم. ولی روی بسته نصبی ام این پلاگین وجود نداشت.

این هم ادرس سایت:

ممنونم از راهنماییتونRoseRose
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #8
مشکل با مگا منو
چرا کار رو سخت میکنید.بسته نصبی رو نصب کنید و سپس بسته زبان فارسی رو نصب کنید و منوها رو باز کنید و ویرایش کنید و ماژول خودتون رو قرار دهید.فکر نمیکنم زیاد پیچیده باشه.
مطمئن بشید که پلاگین حتما فعال شده است.معمولا در هنگام ایجاد منو در قسمت پارامترهای سمت چپ یک تب برای مگامنو اضافه میشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، mis.shafiee ، محمدسلیمانی
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ صبح
ارسال: #9
مشکل با مگا منو
اقای کنجی من بسته نصبی را نصب کردم ولی باز هم نتوانستم از این طریق کاری انجام دهم.
ولی وقتی به title ، منویم [modpos=login group=1] قرار می دادم ،ماژول به منویم اضافه میشد.
من دوست داشتم بدانم که چرا از طیق پلاگین JA Menu Parameters Plugin نتوانستم کاری بکنم. ایا می شود این پلاگین روی این قالب جواب ندهد؟؟
مشکل من برطرف شد ، ولی بدون استفاده از این پلاگین. من دوست دارم به مشکل خودم در رابطه با این پلاگین پی ببرم. (تمام کارهایی که دوستان فرمودند را انجام دادم ولی ...)
اگر کسی می داند ایراد کار من کجاست ممنونم می شوم راهنمایی بفرماید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان