زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوی بد جومولا نسبت به وردپرس
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #1
Sad سئوی بد جومولا نسبت به وردپرس
با سلام
من چند ساله که سایتهای مختلفی رو با جومولا راه انداختم و 6 ماهه که با یک سایت رقابت دارم و اون با ورد پرس هستش ولی سایت من با جومولا...
توی این مدت سایت اون رتبه الکساش 6000 شده ولی سایت من هنوز 61000 مونده و هر کاری هم برای معرفی به سایتهای جستجو و بهبود سئو هم بوده انجام دادم ولی بازم هیچ بهبودی نداشته...
به نظر من اون هیچ دستکاری توی سئوی سایتش انجام نداده ولی من توی لینکها و کلمات کلیدی و نصب افزونه ها و هر چیزی که ممکن بوده انجام دادم من میخوام که کمک کنید سئوی سایتم رو بهتر کنم دیگخ دارم نا امید میشم
سایت من:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #11
سئوی بد جومولا نسبت به وردپرس
بنده هم با قالبتون موافق نیستم
میشد خیلی بهتر از این ها باشه
اولین چیزی که کاربر میبینه قالب و رنگ ولعاب وب هستش و بعد به محتوا خواهد پرداخت
سعی کنید روشهایی هم برای جذب دوباره کاربران به وب سایتتون داشته باشید ... مثلا خبرنامه و...
ارسال ایمیل انبوه هم میتونه گزینه خوبی باشه و کاربران زیادی رو جذب وب سایتتون کنه مقطعی...

این تملیت هارو ببینید و الگو بگیرید واسه کار خودتون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mahan ، سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان