زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش محصولات ویرچومارت 2 در زبان فارسی جوملا 2.5
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #1
سلام به همه دوستان
بنده هم آخرین ورژن فروشگاه ساز ویرچومارت 2 رو از سایت اصلی و هم آخرین ورژن ویرچومارت2 فارسی موجود در سایت ها ( جوملا فارسی ) رو دانلود و روی جوملا 2.5 ( هم جوملا 2.5 اورجینال انگلیسی و هم قالب های تجاری 2.5 ) به دفعات متعدد نصب کردم و زبان فارسی موجود در سایت اصلی جوملا رو هم نصب کردم ، اما در نمایش محصولات پیش فرض ویرچومارت مشکل دارم .
وقتی زبان جوملا انگلیسی هست محصولات پیش فرض به درستی و استایل ویرچومارت نمایش داده میشه و مشکلی نیست
اما وقتی زبان جوملا رو به فارسی بر میگردونم هیچ محصولی رو نشون نمیده و از استایل هم خبری نیست
این مشکل حتما در تغییر زبان و اختصاص هر استایل به زبان مخصوص خودش هست
سعی کردم که زبان ویرچومارت رو با زبان جوملا یکی کنم که درست نشون بده اما نتیجه ای نداشت
لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاسگذارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #11
ممنون جناب گنجی عزیز
ولی من عرض کرده بودم که روی نسخه اورجینال جوملا 2.5 که از سایت اصلی جوملا دانلود کرده بودم ، هم ویرچومارت رو نصب کردم اما با وجود اینکه تجاری نبود باز هم نمایش نمیداد!
بعضی دوستان اشاره کردند که مشکل ممکنه از اشکالات مربوط به ارتباط منوی اصلی با ویرچومارت باشه که زبان فارسی ست نشده باشه، اما بعد از نصب زبان فارسی به جوملا ، در منو های اصلی گزینه فارسی وجود نداره و فقط انگلیسی هست.
مشکل میتونه از این قسمت باشه؟
۱۴-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #12
RE: مشکل در نمایش محصولات ویرچومارت 2 در زبان فارسی جوملا 2.5
سلام دوستان :(

من یک مشکل جدی با ایندکس شدن صفحات محصولات در این قالب دارم
همه صفحات محصول ها و گروه های ویرچومارت داخلش کد rel="canonical" هست و وبمستر نمیتونه ایندکس کنه
<link href="http://cctv-ip.ir/index.php/shop/دوربین-مدار-بسته/دوربین-آلباترون-b-460-دوربین" rel="canonical" />
داخل تنظیمات ویرچومارت خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم .چطور می تونم کد را از صفحات حذف کنم؟

این هم آدرس سایت :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #13
RE: مشکل در نمایش محصولات ویرچومارت 2 در زبان فارسی جوملا 2.5
سلام
دوست گرامی پاسخ وجود مشکل در جداول دیتابیسه در برخی بسته های تجاری باید جداول به صورت دستی برای زبان فارسی ایجاد بشه.(تقریبا 90 درصد بسته های تجاری).اگر اینکار و نکنید وقتی روی زبان فارسی قرار بگیره هیچ محصولی نمایش داده نمیشه.
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، aminabbasi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان