زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۰۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۲-۱۲-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #708
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام من قبلا این سوال رو پرسیده بودم اما جواب ندادید مشکلم حل شده بود از فایل helperتوی پوشه ادمینستوری بود اصلا فایلش حذف شده بود و وجود نداشت جای گذاریش کردم درست شد اما الان باز همونطور شده میشه راهنمایی کنید
سوال قبلیم :
خسته نباشید من مدتهاست که اراس فرم رو نصب کردم و چندتا فرم دارم امروز داشتم با جوملا کار میکردم که متوجه شدم هرچی میخوام وارد ار اس فرم بشم این پیغام میاد

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/toolbar.php in /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/views/rsform/view.html.php on line 44

Warning: require_once(/home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/toolbar.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/views/rsform/view.html.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/toolbar.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/views/rsform/view.html.php on line 44

در صورتی که حدود یکساعت پیشش رفته بودم توش و باز میشد اما الان باز نمیشه ولی توی صفحه اصلی سایت فرم هایی که ساختم رو نشون میده
دلیلش چیه ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen-73 - ۲۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ صبح
تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ صبح
عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان