زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #413
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
نقل قول: ارسال شده توسط: payman007

با سلام
لطفا بفرمایید آیا راهی هست که همزمان با درج عدد در چند فیلد بصورت اتوماتیک مجموع آن در فیلد دیگر نمایش داده شود ( در آموزش های موجود حتما بایستی دکمه فشرده شود - هدف محاسبه خودکار مجموع اعداد است )
با تشکر

آموزش این کار قبلا منتشر شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ارسال شده توسط: saremi
سلام
آقا من تازه وارد هستم ولی یه سوال دارم درصورت امکان پاسخ بفرمایید.چطور میشه برای فرم یک دکمه تعریف کرد که پیش نمایش فرم را نشان بدهد وبعد دکمه پرینت هم برای آن پیش نمایش گذاشت.باتشکر

آموزش این کار قبلا منتشر شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام

خسته نباشید

می خوام یک سوال از کاربرا بپرسم که جواب یا خیر هست و یا بله + توضیحات

چه روشی بهتره درست کنم و چگونه؟

مثلا میشه رادیو گروپ باشه + یه فیلد مخفی ؟ آموزشش هست؟

آموزش این کار قبلا منتشر شده است

نقل قول: جناب mohi
با تشکر از شما من اون پست رو خونده بودم ولی راجع به دکمه پرینت چیزی نبود فقط پیش نمایش بود وارسال لطفا راجع به گذاشتن دکمه پرینت اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

براي اضافه كردن دكمه ي چاپ

1 – از قسمت منو > منوی اصلی > کلید جدید > RSForm!Pro > ارسالی ها : يك آيتم منو "نمایش ارسالی ها" بسازيد .

2 – در قسمت "چیدمان ردیفها" يك لايه براي ليست هاي ارسال شده تعريف كنيد .

3 – فيلد "جزئیات طرح بندی" را ويرايش كنيد ، يك دكمه ي معمولي اضافه كنيد كه اسكريپت چاپ زير را اجرا مي كند :
<td><button onclick="printS();">Print</button></td>

لازم است كه اسكريپت را در بين تگ هاي<script type="text/javascript"> </script> اضافه كنيد .
function printS()

{

child = window.open(window.location+'&tmpl=component', 'popupname','width=800, height=600');

child.setTimeout("window.print()",3000);

}

اين اسكريپت كامپونت را در يك پنجره ي جديد بدون قالبي كه شما انتخاب كرده ايد، لود مي كند ، و محتواي پنجره را پس از 3 ثانيه چاپ مي كند .

توجه : اگر شما از SEF URLs براي صفحات سايت خود استفاده مي كنيد ، لازم است كه مقداري در اسكريپت دستكاري كنيد :

يعني به جاي :

child = window.open(window.location+'&tmpl=component', 'popupname','width=800, height=600');

از خط زير استفاده كنيد :

child = window.open(window.location+'?tmpl=component', 'popupname','width=800, height=600');
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mohi ، payman007 ، fsdfdsf
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ صبح
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ صبح
عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان