زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #189
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
(۶-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر)parniyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وخسته نباشید
من بعدازایجاد فرم با این کامپوننت که نسخه proهست وفارسی که یه فایل زیپ فارسی هم داشت
نصب کردم بعد ازایجاد فرم برای ذخیره فرم پیغام دادکه نام مناسب برای فیلد انتخاب کنید درصورتیکه نام انتخاب بود برای همه فیلدها بعد ازاتصال فرم به منو توی بخش مدیریت وقتی
بقیه منوها وهمین منورو باز کردم صفحه باز شده به همریخته شد وناخوانا حتی کامپوننت رو هم حذف کردم وفرم رو بازهم همین مشکلو داشت بخش پلاگین این کامپوننت بعدا دیدم که باز نمیشه یعنی وارد یه سایت میشه وخود این افزونه پلاگین نداره الان من باید چیکار کنم یه فرم دیگههم ساختم که الان دیگه نمیدونمرچیکار کنم نهمیتونم فعال کنم ونه میتونم کامپوننت رو حذف کنم میترسم دوباره همینطور بشه آیاباید فایل زبانو حذف کنم لطفا راهنمایم کنید
مرسی
سلام برای پیغامی که میگه نام مناسب وارد کنید منظور فقط نام لاتین و کاراکترهای مجاز هست
و برای قسمت پلاگین ها هم درسته دیگه وقتی پلاگینی نصب نکردید چیزی تو لیست نیست احمیتی هم نداره پلاگین های برای افزودن امکانات هستند که عمدتا تجاری عرضه شدن
امیدوارم منظورت و درست متوجه شده باشم و درست راهنمایی کرده باشم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط parniyan
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۷-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ عصر
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ صبح
عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان