زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm
۲۶-۳-۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۳-۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #51
RE: آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm
با سلام

متاسفم بخاطر مشکلات روزگار مدتی هست که وقت نشد این پست رو آپدیت کنم.

امروز میخوام یکی از امکانات خود اراس فرم رو بهتون معرفی کنم که با استفاده از این امکان میتونید حداکثر و حداقل مقدار فیلد رو مشخص کنید و....

در ویرایش فیلد > خواص > نوع را Number و یا Range انتخاب کنید.

بعد از اینکار تصویر زیر را میبینید.

[تصویر:  1497596415_499_0109347a7b.jpg]

روی تصویر توضیح دادم فقط موردی که فکر میکنم نیاز به توضیح بیشتر داره step یا مرحله است.
این عدد مشخص میکنه وقتی کاربر داره مشخص بین عداد سویچ میکنه با چه ترتیبی عداد عوض بشه
مثال: اگر حداقل 20 و حداکثر 100 و مرحله رو روی 5 بذارید نتیجه میشه این که پیش فرض 20 برای کاربر میاد
و وقتی سویچ میکنه میشه 25 و 30 و 35 و...

و نکته بعد فرق بین Number و یا Range اینه که Number شماره میاد Range نوار شناور برای انتخاب محدوده که هر دو تنظیماتش دقیقا یکی هست

اگر در فرم ساز شما این قابلیت وجود نداره باید از آخرین ورژن اراس فرم استفاده کنید
میتونید از اینجا دریافت کنید

امیدوارم مفید بوده باشه
موفق باشید.flower
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، saie1387 ، weblove ، chimaera
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
صفحه ارجاع دهنده - محمدسلیمانی - ۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ صبح
اجباری شدن فیلد دراپ دان - mohi - ۱۵-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ عصر
RE: آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm - محمدسلیمانی - ۲۶-۳-۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان